Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kikészítenek! Nekik van...

Kikészítenek! Nekik van igazuk? Az egesz család le se sz@rja hogy epp tombol a korona vírus, és jobbra ballra mennek, ha ez nem lenne elég még velem veszekednek hogy én vagyok bolond mert "4 fal között vagyok reggeltől estig".

Figyelt kérdés
Anyukám dolgozik, apukám otthon van velünk. Az öcsém éjjel nappal telefonozik, aztán pedig ha anya végzett a munkával mennek jobbra ballra, vasarolni, rokonokhoz, fagyizni. Stb. Hiaba mondom en hogy ezzel sajat magukat sodorjak bajba, azzal jonnek hogy majd ha haza ernek alaposan kezet mosnak, es hasznalnak kezfertotlenitot. Es hogy had hasznaljak ki a szabadságot amig korlatozas van es nem karanten. Csinaljak a baromsagaikat, amen. De engem miert kel piszkalni? Olyanokat mondanak hogy neha mar en is elhiszem hogy bolond vagyok, es csak felfújom, inkabb neha elmegyek veluk a Lidlig vagy anyaert a munkába csak ezt ne keljen hallgatnom.. Most oszinten, szerinted en reagalom tul?

2020. ápr. 20. 14:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
69%

Miért baj, hogy fagyizik? 😅 Mikor fagyizzon? Március 10 óta van ez az állítólagos veszélyhelyzet, előtte meg télies időjárás volt. Bocs, ha az ember ilyenkor fagyikazik.

Jézusom, zarkozzatok be és uljetek rá a vibratorotokra.

A fagyis is élni akar, neki is kell a pénz. Halljatok éhen sorra, akik azt várjatok el, hogy mindenki üljön otthon.

Én nem vagyok hajlandó és ahogy az utcákat elnezem, mások sem.

2020. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
26%
és ezért kell home office-ban lennem, másoknak meg munka nélkül lennie, mert az ilyen idióták sétafikálnak és nem fogják fel, annál tovább tart ez, minél tovább nem tudnak a seggükön ülni. Nagy az Isten állatkertje.
2020. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként konkrétan annál tovább tart, minél tovább vagyunk bezárkózva. Csak mondom.
2020. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
18%

Aki annak ellenére, hogy a nyugat-európai országokban naponta ezrek halnak meg, nem tartja be az egyszerű szabályokat, vagy primitív proli, vagy aljas, vagy mindkettő.

Világosan sulykolják, hogy most már bárhol elkapható, már az egész országban jelen van.

Azt is, hogy van, aki csak hordozó. Szépen hazaviszi a kiscsalád a fagyivóból, s lehet, hogy az otthon ülő, fegyelmezett testvérkét meg jól megfertőzik, és kórházban köt ki.

Megbüntetném azokat, akik ilyen súlyos járvány idején a szabályszegésre buzdítanak.

2020. ápr. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%

A családomban mindenki elvesztette az állását - rajtam kívül!

Tök mindegy, hogy éhen halunk-e, vagy a vírusban!

2020. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
19%

először is vannak munkák, otthon végezhető egy rakás álláskereső helyen ajánlják őket, másodszor aki azt hiszi ha kint lófrál és mindenki túlesik a betegségen akkor hamarabb ér véget, annak XDXDXD

Ha mindenki elkapja a vírus újra és újra körbeszambázik az országban és nem múlik el. Más betegségeknél ez azért igaz, hogy elmúlik, mert ott van gyógyszer ellene. Mivel itt nincs még vakcina ezért az egyetlen megoldás, ha nem engedjük terjedni a vírust és így ha mindenki otthon ülne a vírus gazdatest híján TÉNYLEG eltűnne. Aki nem érti az csak szimplán hülye vagy a "csakazértis ki megyek csak mert tilos" elvet részesíti előnyben.

2020. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
36%
Mer nem lehet ám azért a szros fagyiért egy embernek elmenni, dobozban kérni és otthon megenni, istenem. Akkor se megy tönkre a fagyis néni. Az egész családnak az utcán kell ám nyammogni, elfoglalni a járdát az andalgással, meg nyalogatni az ujját. Ész, az van.
2020. máj. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Vidéken nincs is járvány!

Szabad a gazda...

Megmondta a Cecília (nem a Rogáné)

És ezt megmondta a vírusnak is!

És Viktor most - a máj. 3.-i tombolás után - elküldte a csúnya vírust, de őszre meghívta ismét...

Ha lehet érettségizni, akkor fagyizni is lehet.

Nyalni mindig kell!

2020. máj. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Milyen jó kis család, ahol te agy a legokosabb...?!
2020. máj. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Nem, mert van egy új szlogen: fagyizz otthon!

te mér akarsz az utcán nyalni, utolsó vagy utolsó előtti vagy nem emlékszem.

2020. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!