Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos volt? Nagy...

Szerintetek jogos volt? Nagy gyermekem folyamatosan ócsárol minket mikor néha napján meglátogat bennünket

Figyelt kérdés

Hónapok sőt már évek óta el tűröm hogy negatív jelzőkkel degradálja a családot .


Állandó jelleggel én hívogatom hogy jöjjön enni mi újság vele de szerintem ez egy anyukától alap hogy heti kétszer érdeklődöm felőle ilyenkor ki oszt hagyjam már békén megy a baratnojéhez nem fog se ebédre sem vacsorára átjonni , hozzáteszem hetekig nem érdeklődik semmilyen formában irántunk .

Mikor feljön idegesen ledobja a kabatjat elindítja a sorozatát és néha fel-fel néz hogy milyen rosszul nézünk ki.. a kis tesók.. illetve mi is!!! milyen büdös van milyen fajta kenyeret veszünk és így tovább sorolhatnám estig... csak a negatív ..., amiért betelt a pohár hogy kis öccse ott tepert kedveskedett dalolt neki hátha abba hagyja a sorozat nézést tehát aranyoskodott neki ,,erre ő Úristen a barátnőm kis tesója sokkal értelmesebb ez a fogyatékos nem tud semmit amit más 5 évesek tudnak , elmagyaráztam neki hogy jól tudod hogy alig látó az öcséd és ahoz képest teljes életet él mindenben ügyes legalább 100 dalt mondokat kívülről fúj ,rajzol stb stb ...utána újra lefogyatékozta mikor a kicsin rajta volt a szemuvege nagyon vastag a lencséje tehát a szeme irinyo pirinyo a szemüvegben , és elküldi a kicsit menj már innen te !!!!!barátnőm kis tesója sokkal értelmesebb , láttam azt a kislányt tényleg valóban nagyon szép okos , úgy vettem észre lenézi a kis tesóját . Szóval be sokaltam és mondtam hagyjon minket békén mostanában elég volt ne jöjjön hozzánk !!!!

Vissza él azzal hogy mindig beadom a derekam felhívom mi van vele most biztos nem fogom egy darabig keresni elegem van hogy én vagyis mi férjemmel kedveskedünk ô pedig degradál minket folyamatosan .


2020. ápr. 25. 07:26
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
59%
A lány megutalta a tesojat, mert mindig ő a téma. Juj szegény beteg, mindig ott a tesó te mint külön álló anya már nem létezel csak ocsike így meg úgy. És még tapsoljon is ahhoz hogy pihennek, erre oda küldöd a kicsit dalolni? A lányod viselkedése egyáltalán nem elfogadható, mert ilyeneket nem mondunk egy kis gyereknek, de szerintem itt te erőlteted a kapcsolatot közöttük és a lányod már szinte menekül emiatt az öcsi elől. Lányod viselkedése nem szép, de értem miért teszi.
2020. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
48%

Utolso ketto szepen tomoren osszefoglalta.


Kedves anyuka. A teny nyilvanvalo, tobben elmondtak. Te meg mindig tagadsz. Tipikus tokeletes szulo.


Remelem a lanyod ratalal a boldogsagra, es begyogyulnak a lelki sebei.

2020. ápr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos a lány nem szereti a féltestvérét, vagy féltékeny rá. Lehet, a mostoha apjával sem jönnek ki. Mindenképp mélyebb, és összetett ez a dolog. A múltban történtek olyan dolgok, amik nem tetszettek neki. A lànyodnak nincs párja? Egyedül él? Az is lehet, hogy többet érez a barátnője iránt..
2020. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
58%
hol mondta a kérdező, hogy féltestvérekről van szó? hol van az apa a konfliktusban?
2020. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
67%
Bocs de miért is lenne kötelező szeretnie a testvérét? A szeretetet nem lehet kierőszakolni, a kérdező viszont pontosan ezzel próbálkozik. Pontosan tudja, hogy a nagy nem bírja a kicsit, de csak azért is tukmálja rá, csak azért is erőszakoskodik. Az anya itt a hunyó, lehet nyugodtan lepontozni.
2020. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
34%
Attol h nem szereti - mert szeretnie nem kell, bar milyen rohadt lelku az, aki a testveret nem szereti....- attol meg NORMALISNAK LENNI MUSZAJ, foleg h o elvileg felnott, a testvere meg kisgyerek.
2020. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
39%
ÁLLJ kötelező szeretni? Hol élsz te? Szerintem nem. Attól hogy, testvéred még nem kötetező szeretni. Nem lehet, hogy az a gond, hogy szépen lassan megutálta a testvérét?Képzeljük már el, hogy elmondaná, hogy elhagyta a szerelme tiniként de az anyja csak legyint. Jaaa oké, de a Bigyóka szeme beteg. Aztán a sokadik ilyen után elege lesz. Gondolom a nevelőapjának kb 120 gond közül az egy. Az a baj, hogy a szülők nem foglalkoztak vele érzelmileg.
2020. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
61%
Ez lehet h igy vt de errol nem a „ Bigyoka“ tehet.
2020. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%

36-nak igaza van: felnőtt ember viselkedjen emberi módon másokkal, az emberekkel, állatokkal, növényekkel és a világgal morális intuícióval tartson kapcsolatot - függetlenül attól, hogy kije-mije, és hogy milyen tragédiák érték az életében. Ezt jelenti felnőttnek lenni - és nem egy morális hullának, egy érzéketlen embertelen retardáltként tengeni-lengeni a világban. Ezt jelenti: emberé válni, felnőni. Ezt jelenti a szeretettel bánni másokkal - nem egyfajta giccses összeborulás, hanem empátia kell hozzá.

Kérdező!

legyen ennyi elég, próbáljátok meg ketten, kettesben beszélgetve, helyreállítani, ami összetört - fölösleges itt találgatni, hogy romlott el,. azt úgyis csak ti tudjátok és helyreállítani is ti tudjátok.

2020. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
20%
Csak annyit fűznék hozzá, idősebb férfiként, hogy én megszakítottam minden kapcsolatot a fiammal, más jellegű, de hasonlóan gyökér viselkedés miatt. Ennek lassan 2 éve. Tartjuk magunkat mi is, ő is. Van ilyen máshol is.
2020. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!