Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos volt? Nagy...

Szerintetek jogos volt? Nagy gyermekem folyamatosan ócsárol minket mikor néha napján meglátogat bennünket

Figyelt kérdés

Hónapok sőt már évek óta el tűröm hogy negatív jelzőkkel degradálja a családot .


Állandó jelleggel én hívogatom hogy jöjjön enni mi újság vele de szerintem ez egy anyukától alap hogy heti kétszer érdeklődöm felőle ilyenkor ki oszt hagyjam már békén megy a baratnojéhez nem fog se ebédre sem vacsorára átjonni , hozzáteszem hetekig nem érdeklődik semmilyen formában irántunk .

Mikor feljön idegesen ledobja a kabatjat elindítja a sorozatát és néha fel-fel néz hogy milyen rosszul nézünk ki.. a kis tesók.. illetve mi is!!! milyen büdös van milyen fajta kenyeret veszünk és így tovább sorolhatnám estig... csak a negatív ..., amiért betelt a pohár hogy kis öccse ott tepert kedveskedett dalolt neki hátha abba hagyja a sorozat nézést tehát aranyoskodott neki ,,erre ő Úristen a barátnőm kis tesója sokkal értelmesebb ez a fogyatékos nem tud semmit amit más 5 évesek tudnak , elmagyaráztam neki hogy jól tudod hogy alig látó az öcséd és ahoz képest teljes életet él mindenben ügyes legalább 100 dalt mondokat kívülről fúj ,rajzol stb stb ...utána újra lefogyatékozta mikor a kicsin rajta volt a szemuvege nagyon vastag a lencséje tehát a szeme irinyo pirinyo a szemüvegben , és elküldi a kicsit menj már innen te !!!!!barátnőm kis tesója sokkal értelmesebb , láttam azt a kislányt tényleg valóban nagyon szép okos , úgy vettem észre lenézi a kis tesóját . Szóval be sokaltam és mondtam hagyjon minket békén mostanában elég volt ne jöjjön hozzánk !!!!

Vissza él azzal hogy mindig beadom a derekam felhívom mi van vele most biztos nem fogom egy darabig keresni elegem van hogy én vagyis mi férjemmel kedveskedünk ô pedig degradál minket folyamatosan .


2020. ápr. 25. 07:26
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Mai napi segítséget akarok neki nyújtani 3 órákat alszik a munkahely után a telefonját nyomja nézi a sorozatot mondtam neki hagyd azta hülye telot gyere fel itt az öcséid főzünk együtt próbáltam kizökenteni a telefon fügőségből és a magányból ne legyen egydül a lakásában ,erre az a válasza én szeretek egyedül lenni a magányt ezét költöztem el hagyjál már !!! ha valamit veszek neki húzza rá az orrát és kimereszti a szemét magas hangon ordíbal hogy ez nem jó....


Írok egy példát kis öccse nagyon várta megbeszélt időre lementünk a kapuhoz nyakamba tartottam a kicsit úgy vártuk kis tesója nagyon várta nagyon szereti emlegeti mindig nővérét úgy mondja rá nővérkém ,,, nem jött a megbeszélt időre 1 óra várakozás után felhívtuk hol vagy nagyon vár tesód ....erre mi a F..szt hívogatsz nem kell lejönni várni majd megyek ..

Az ő édesapja is ordibálós ideges tipus volt és aki kedves volt azt alázta aki meg keményen bánt vele azzal kedves volt....Gondoltam hogy lehet genetika ...de most saját gyerekemmel alkalmazzam a fordított phsziholigiát hogy keménykedjek vele,?!! hogy tiszteljen ...öreg vagyok én már a játszmákhoz ....leültem vele erről többször beszélni de úgy látom nem érdekli a lelki dolog önfejű ...csak az van ahogy ő látja a világot

2020. ápr. 25. 10:33
 22/42 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi idős? Az öccs féltesó? Nem lehet, hogy ő az apját szerette, te meg "elhajtottad" és emiatt nem tud mebocsátani, a gyerek meg neki ezért egy "ellenség"?
2020. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
60%

"Bocsánat, mi van ha a "fölényes alázás" egy elfojtott sérelem?"


- igen, eredhet abból, hogy egy sérült gyermek érkezése megtöri a családot, mert szükségszerű, hogy többet foglalkozzanak vele. De! Egy felnőtt nőről van szó: ezt a "sérelmet" már magában meg kellett volna oldani, és nem büntetni az anyát!

Egyébként meg nem genetika, kérdező. Ilyen lett, függőségben szenvedő, érzékelten tuskó. Magán kellene dolgoznia, először egy addiktológus segítségével. És nem káromkodva, fölényesen bántani titeket. Ha rájön, akkor elkezdi az önművelést - és megváltozik, most érzelmi analfabéta, morális hulla. Kérdező, te már nem tudod megváltoztatni, engedd el, ne hívd. Majd jön magától, amikor akar.

2020. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Azt mondta lányom hogy semmi baja a szemének csak eltúlozzuk és kitaláljuk megmutattam többször a szemészeti papírt azt is hogy akár mikor elveszítheti a látását mivel nyúlnak a fej növekedésével a szemizmok 5% os a látása a 100%ból és minnél több időt töltsünk úgy hogy még látó.. így is össze vagyunk törve ...ezt ti kitaláltátok simán szemüveges normális a szeme... (hálistennek nem látszik kivülről )de éretlennek gondolom még őt is hogy nem fogja fel vagy nem érdekli. ....

Barátnője kistesójával hallottam videóban hogy elvékonyított hangon teljesen más emberként viselkedett ...kedves volt a kislánnyal minden nap hívja a lányom őket videó hívással ...ha pont nálunk van és az öccse a videóban kukucskál hogy kivel beszél oly kedvesen rá szól mennyj már innen nem látom a kislányt , és sok másik barátnőjével vékony kedves hangon beszél mintha másik ember lenne ....

Ezért is döntöttem úgy hogy mostmár elég volt ne keressen többet minket !!!!!!!!!!!!!!!!!

2020. ápr. 25. 11:16
 25/42 anonim ***** válasza:
61%
45 százalékos, állj már le!!! A f..znak jössz ide hergelni a népet!!!
2020. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
50%

Hagyd ez a lányt, de hagy nyitva a kaput is.

Kár erőltetni a kapcsolatot, ha Ő ennyire rühelli.

De ha rájön, hogy mekkorát hibázott, akkor tégy úgy, mintha semmi sem történt volna.

Fogadd vissza szívedbe, hiszen a lányod.

De neked ne legyen lelkiismeret furdalásod.

Szeretjük a gyermekeinket, de ha megaláznak bennünket, az azért fájhat.

2020. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
81%
Mindig azt írod, hogy a kistesó ment hozzá, kistesó várta, kistesó érzései. Mikor voltatok utoljára kettesben, mikor a tesó nem volt ott, még említés szintjén sem? Azt látom, hogy nem azért hivod át, hogy vele legyél, meg, hogy neki is jó legyen, hanem minden a tesóról szól. Meg kéne itt hallgatni a másik oldalt is.
2020. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
49%

"Ezért is döntöttem úgy hogy mostmár elég volt ne keressen többet minket !!"


Hát ennél jobb döntést nem is hozhattál volna, csak tartsd magad hozzá. Nem csodálom, hogy a fa_sza ki van veled, amilyen erőszakosan nyomulsz és zaklatod. Igen, ha valakit rendszeresen felkeresnek olyasmivel, amit nem akar, azt zaklatásnak hívják. A kisfiadat is te teszed tönkre, nem a lányod. A lányod úgy gondolom elég egyértelműen a tudtodra adta újra és újra és újra, hogy nem kíváncsi a kicsire, de te csak azért is erőszakoskodsz. Gondolom uszítod a kicsit is, hogy jajj de jó lesz majd ha jön a "nővérkéd", aztán szerencsétlen kapja a pofonokat újra és újra. Ez a te hibád.

Illetve talán húzd ki egy percre a fejed a se_ggedből és gondolkozz el, talán a lányodnak igaza van? Ha szegény is vagy, az nem ok arra, hogy mindig büdös legyen. A mártírkodást is nyugodtan hagyd abba, nem az a szeretet, hogy haszontalan dolgokat vásárolsz össze, amiről ezerszer elmondták, hogy ne tedd, hogy aztán sajnáltathasd magad, hogy milyen hálátlan a lányod, hogy nem örül a kacatoknak.

2020. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem igaza van.

Én ugyanezeket gondolom anyámékról, ahogy élnek.. Csak én sose mondom ki, valahogy kibirom azt a heti 2-3 órát nagy nehezen tűrve, magamban tartva.

Büdös, van sose szellőztetnek. Panel, de sose volt egy páraelszívó, folyton a zsír szag. 15 évente talán egy festés, holott pár évente legalább kellene tisztasági festés.

Az, hogy egészségtelen dolgokat vesznek már meg se lep.

Egyszerűen az állandó stagnálás, sőt visszafelé fejlődés az évek hosszú során.

Hihetetlen egyesek hogy képesek élni.

Nálunk pedig mindenki keres, sőt nem is olyan rosszul, mégis sokszor van, hogy direkt becsúszik a kamu táppénz.

Persze a sör, meg cigi az mindig meglegyen..

Á rosszul is vagyok, ha csak rá gondolok.

Annyi tipikus, átlag magyar proli van, hogy hihetetlen.

És erre semmi de semmi mentség nincs, ahol már gyerekek is vannak.

Nem is csoda, hogy sok gyerek ilyenné válik, sose hittem volna magamról se, én aki a végletekig birkatürelemmel rendelkeztem, hogy egyszer ideig "fajulok".

2020. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
76%

Az irasaidbol is kisut, hogy a kicsit jobban szereted.

A nagy szuletett a hulye apatol, meg van pofaja hasonlitani is ra, bezzeg a szegeny kicsi.

Felre ertes ne essek, sajnalom a kicsit, mar onmagaban a szeme miatt, es hogy ilyen pofonokat kap mar most a tesotol, de sajnalom a nagyot is. Valami nala nagyon felre ment, es biztosan benne van a te kezed is. Nagyon erdekelne az o allaspontja is.

Idegeneknek kibeszelni, meg leirni hogy "ne jojjon tobbet ide" 5000 felkialtojellel...visszataszito.

2020. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!