Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » (Leendő) szülők! Ti mit...

(Leendő) szülők! Ti mit mondanátok a tini lányotoknak (14-20 éves), ha a mellműtét ötletével állna elő?

Figyelt kérdés

Szóval én is ebbe a kategóriába tartozom, és hasonló műtéten gondolkozom. Édesanyám nincs, apukám (és bátyám) viszont nem tud valid érvet felhozni amivel lebeszélne a dologról, csak hogy "jóvanazúgy fogaddelmagad". (Egyébként jellemző rájuk, hogy nem túl magas az érzelmi intelligenciájuk)

Sportolok rendszeresen, törődöm magammal, arcra se vagyok csúnya, viszont úgy erzem a mellem a testem szégyene. Nem, ez nem a média hatása, csak ránézek a testemre, és "olyan szép lenne ha nem lógna ott az a két csoffadt izé". Idióta tini,csa sem vagyok, vannak céljaim, komoly szinten sportolok, vannak barátaim, volt már kapcsolatom.

De úgy érzem ez az én átkom, és egyszerűen nem tudom magam szépnek látni, amíg így nézek ki, és a jövőben (persze saját pénzemből) meg akarom csináltatni?

Ez baj egyáltalán? Ha a ti lányotok ezt akarná?



2020. máj. 4. 18:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%

Ha ez kell az önbecsülésedhez, akkor hajrá.

Az én páromnak is ugyanilyen kb, de ő már jóval idősebb.

Van kockázata a műtétnek, meg egyáltalán a vele való életnek.

Egyébként van egy kor, ami után már roppantul nem ez lesz a fontos.

Én mindennél többre becsülöm, hogy a párommal 20 éve nem veszekedtünk egy pillanatot sem és én elkezdem a mondatot , amit ő fejez be. Nem cserélném el a világ legszebb dudájára sem.

Neked meg drukkolok, hogy összejöjjön, de aztán megmutatni ám nekünk.

:)

2020. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
92%
mondjuk ezekkel tényleg érdemes kezdeni valamit, mert így sajnos egy kivágott póló sem túl előnyös, viszont mivel nagykorú vagy, így nem kell hozzá engedély, hogy kés alá feküdj
2020. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
34%
Adnék meki 5-600.000-et
2020. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem normális ilyen esetben, vannak nagyon csúnya mellek, amik egg életre megkeseríthetik a dolgokat. Van aki szereti pl és a személyiség számít, ennek igazat is adok. Szóval a barátnőm kinézete nem zavar! Viszont volt olyan barátnőm, akinek 20 évesen a köldökéig ért pl a melle, de mikor javasoltam a felvarást elzavart.,
2020. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
83%

én támogatnám anyagilag


egy élete van az embernek, érezze jól magát a bőrében

2020. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
98%
Én nem szülő vagyok, hanem veled egyidős lány. Az én úgy érzem hogy az én szüleim megértenének ebben a helyzetben. Sok embernek van olyan kisebb tesi problémája amin manapság könnyű változtatni, akár orvosi beavatkozással. Nekem például szükségem lesz a pattanások utáni hegek eltüntetésére. Szerintem nincs ezekkel a dolgokkal baj, az ember lényét nem változtatja meg, csak jobban fogja magát érezni a bőrében. Nyilván lesz olyan aki teljesen másképp gondolja mint te, dehát nem vagyunk egyformák. Remélem sikerül jobban érezni magad!
2020. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
16%
Elszomorodnék, mert elrontottam valamit a nevelésénél, hogy ilyen önkép-zavaros gondolkodása lett ill. elkönyvelném, hogy valamelyik ősétől örökölte ezt a felszínes gondolkodást.
2020. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyesmi mellem van, és kamaszkoromtól kezdve nagyon sokáig úgy voltam vele, hogy tényleg nem szép és jó lenne megcsináltatni, de akkoriban még anyagi okokból nem volt lehetőségem rá. Aztán olyan 25 éves korom körülre rájöttem, hogy nem olyan vészes, melltartóban és ruhában nem is látványos, amúgy se magamat bámulom a tükörben egész nap, ráadásul ha még a páromnak is tetszik így, akkor minek végeztessek el egy kockázatos és esetleges szövődményekkel járó műtétet vagyonokért? Most már lenne rá pénzem, de már nem tartom olyan fontosnak, hogy megcsináltassam, teljesen jól érzem magam a bőrömben. Nem tudom, tervezel-e gyereket, de nekem pl. a terhességemkor is formásodott még 30 évesen, szóval az se feltétlenül igaz, hogy huszonéves kor után már nem fog változni. Úgyhogy szerintem ha teljesen letenni nem is akarsz róla, érdemes még várni vele.
2020. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem jók a melleid, nem tudom mér rísz emiatt.
2020. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 babyboom567 ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!

Ugyan ez a problémám, csak még hozzá hogy az enyém hatalmas.80I kosaras melltartót hordok.

Én már voltam plasztikai sebésznél, hogy felmérje mennyibe kerülne a kicsinyítő és korrekciós műtét,hát 600ezer forint.Sajnos egyenlőre nincs pénzem.

És mivel egész életemben kínlódtam a mellem miatt, ha lányom lenne ,és baja lenne a cicijével , bizony én vinném el orvoshoz.

Ne cipeld ezt a lelki terhet, csináltasd meg, de hallgass rám, csak pici cicit csináltass.A nagy mell átok, főleg ha sportolsz.

2020. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!