Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » (Leendő) szülők! Ti mit...

(Leendő) szülők! Ti mit mondanátok a tini lányotoknak (14-20 éves), ha a mellműtét ötletével állna elő?

Figyelt kérdés

Szóval én is ebbe a kategóriába tartozom, és hasonló műtéten gondolkozom. Édesanyám nincs, apukám (és bátyám) viszont nem tud valid érvet felhozni amivel lebeszélne a dologról, csak hogy "jóvanazúgy fogaddelmagad". (Egyébként jellemző rájuk, hogy nem túl magas az érzelmi intelligenciájuk)

Sportolok rendszeresen, törődöm magammal, arcra se vagyok csúnya, viszont úgy erzem a mellem a testem szégyene. Nem, ez nem a média hatása, csak ránézek a testemre, és "olyan szép lenne ha nem lógna ott az a két csoffadt izé". Idióta tini,csa sem vagyok, vannak céljaim, komoly szinten sportolok, vannak barátaim, volt már kapcsolatom.

De úgy érzem ez az én átkom, és egyszerűen nem tudom magam szépnek látni, amíg így nézek ki, és a jövőben (persze saját pénzemből) meg akarom csináltatni?

Ez baj egyáltalán? Ha a ti lányotok ezt akarná?



2020. máj. 4. 18:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Ha jobban átgondolja nem szalad a kés alá. Meg írták többen is hogy kb 24 éves korig változik, meg főleg ha terhes lesz. Addig nem érdemes babrálni
2021. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Ha olyan a melle, mint amit belinkelt, azon nem segit semmilyen ido.. Azon hogy goformas legyen, csak a mutet segit.
2021. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Figyelj. Tudok olyan nőről a faluban aki egy gyerek után úgy ki pendült, hogy az egész teste megváltozott. Szinte csak az arca nem változott. De arról is eltűntek a pattanások. Formás lett a feneke a csípője a melle meg mindene. Előtte meg még melle se volt. Kb mint Erdélyi Mónika (a show háziasszony) kb úgy ki bögyösödött. Látni a neten hogy bikinis képeken még a gyerek elött annak is minden felé álltak a mellei csak arra nem amerre kellett volna.

Viszont így pasit is nehezebben talál az meg ugye kell egy gyerekhez.

2021. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Az hogy formasabb lett a melle, egy dolog.. 😂


Talan a saját szemeiddel lattad? Levetkozott wlotted? Nyilvan nem.


Lehet hogy ha levette volna a melltartojat akkor neki is lógott volna. Attol mert melltartóban jol nezett ki, anelkul lehetett rosszabb is mint volt.


Manapsag a melltartok eleg korrekt format tudnak adni.

2021. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Arra írtam hogy mikor terhes volt és úgy vezette a műsort meg interjúkat adott, nem is lehetett nem oda nézni. Főleg hogy ki is tette őket szépen. Olyan volt mint két felfújt lufi (persze nem a hosszúkás, amiből a bohócok kutyát meg zsiráfot szoktak hajtogatni 😄 )

Terhesség előtt meg semmi. Vannak akkorról is képek a neten, de mint egy deszka. Talán valami balett iskolás is. De ez már nem a kérdéshez tartozik....nagyon eltértem a tárgytól

2021. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ertem mit mondasz. Termeszetes hogy szoptatas alatt megno a mell. De akinek ilyen logos melle van mint a kérdezonek, annak ez sem segit.
2021. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

#34

Az 50%-os mínuszt ne vedd figyelembe. Véletlen volt. Telefonról netezek és ahogy görgettem a képernyőt véletlenül "a válasz nem hasznosra" nyomtam.

Szóval a #34-es nél az az 50% "válasz nem hasznos az nincs ott"

2021. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Ne aggodj ezen, nem foglalkozom a hasznossággal. :)


En is nyomtam mar felre

2021. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

#38

Na vissza adtam 😆.

Nyomtam egy zöld pipát a #38-ra 😀😀


#37-es vagyok

2021. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!