Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » (Leendő) szülők! Ti mit...

(Leendő) szülők! Ti mit mondanátok a tini lányotoknak (14-20 éves), ha a mellműtét ötletével állna elő?

Figyelt kérdés

Szóval én is ebbe a kategóriába tartozom, és hasonló műtéten gondolkozom. Édesanyám nincs, apukám (és bátyám) viszont nem tud valid érvet felhozni amivel lebeszélne a dologról, csak hogy "jóvanazúgy fogaddelmagad". (Egyébként jellemző rájuk, hogy nem túl magas az érzelmi intelligenciájuk)

Sportolok rendszeresen, törődöm magammal, arcra se vagyok csúnya, viszont úgy erzem a mellem a testem szégyene. Nem, ez nem a média hatása, csak ránézek a testemre, és "olyan szép lenne ha nem lógna ott az a két csoffadt izé". Idióta tini,csa sem vagyok, vannak céljaim, komoly szinten sportolok, vannak barátaim, volt már kapcsolatom.

De úgy érzem ez az én átkom, és egyszerűen nem tudom magam szépnek látni, amíg így nézek ki, és a jövőben (persze saját pénzemből) meg akarom csináltatni?

Ez baj egyáltalán? Ha a ti lányotok ezt akarná?



2020. máj. 4. 18:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
65%

Sajat tapasztalat h addig ne amig nincs meg a megfelwlo szamu utodod.


Siman szetcseszheti a terhesseg szoptatas a megcsinalt melledet...

2020. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
87%

Ha olyan, mint a képen, akkor én támogatnám.


[link]


"Akkor is fennáll ennek a műtétnek a lehetősége, ha a két mell között nagy az aszimmetria, és az egyik mell legalább 30%-al nagyobb a másik mellnél."

2020. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
74%
Én azért megpróbálnám felhívnia figyelmet a dolog egészségügyi vonzatára is.. Azért gonodlj bele, menynire lehet egészséges hogy magadba ültetsz nem odavaló dolgokat.. Hogyan hat majd ez a testedre? A hormonháztartásodra? Mindenképpen nézz utána, hogy hányan betegedtek meg érdekes módon a mellműttétjük után. Ha még ezek után is szeretnéd, lelked rajta, csak legyél tisztában a lehetséges következményekkel. Én inkább élnék ilyen mellekkel, de egészségesen.
2020. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
17%

Az agy olyan 24 éves korig fejlődik. Megkérném a lányomat, hogy legyen szíves várjon addig, hátha meggondolja magát.


Ezen kívül nyilván ha nagyon asszimmetrikus, akkor lehet értelme igazítani a formán, különbenmég egy rendes melltartót se tudna hordani, tehát egészségügyi oldala van. De amíg csak esztétika, addig ott fejben van a gond. Tehát ha kész lesz a melled, akkor utána találsz más kivetnivalót magadon, míg végül 20 műtét után úgy nézel majd ki, mint egy zombi. Ennek semmi értelme.

2020. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
74%

En tamogatnam a lanyom a szilikonban. A nagy meretben is. Nekem is az van es en is komolyan sportolok.

18 eves korod utan nem tudjak megakadalyozni,h elmenj es megmuttesd.

N/37

2020. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
66%

A család meg a közeli ismerősök általában elfogultak, nem érdemes az ő véleményüket kikérni. Ha neked ez évek óta problémát jelent, akkor műtesd meg! Igen, vannak eü kockázatai, mint minden műtétnek, de majd ezt az orvos úgyis elmondja neki és annak tudatában majd a kérdező eldönti.

Még előtted az egész élet és véleményem szerint nem érdemes lemondani a vágyainkról, meg beletörődni dolgokba, amik zavarnak minket csak mert mások szerint "jóvanazúgy".

2020. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

En alapbol nem tamogatnam.


De megertem hogy bajod van vele, ha 19 evesen ilyen. Sajnos ez genetika, nem tehetsz róla. Mas lenne ha csak kicsi lenne, de feszes, kerek. Akk nem tamogatnam. De itt ugye nem méret nagyitasrol van csak szó, hanem a forman kivansz javitani.


Ha ettop boldogabb lennel akkor tanogatnalak benne.

2020. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő. De ha 14 éves korod óta bánt, akkor csináltasd meg. Több ismerősöm is átesett ilyen műtéten, és nem mind azért, mert "nagy csöcsöket" akart, ahogy az emberek hajlamosak erre gondolni, hanem vagy nem voltak egyformák, vagy két gyerek után akart jól kinézni, stb. Jogod van hozzá, és ebben csak te dönthetsz. Beszélj egy szakemberrel is, hogy mit javasol, az után szerintem jobban el tudod dönteni te is.
2020. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy apukád és a bátyád honnan tudja milyen a melléd? Meg hogy jól van az úgy? Le hesszelték melltartó meg póló nélkül?
2021. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Engem az erdekel, ha mar lett új hozzaszolo, hogy allsz a megvalósítással?
2021. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!