Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy 8-os gyerek helyett az anyja írja a házi feladatait?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hogy húgom helyett Anyám írja a háziját stb.. mióta ez a digitális oktatás van de nagy valoszinuseggel már előtte is... Ez azért is furcsa nekem, mert ugye jövőre középiskolás lesz és ha már általánosban Anya írja helyette, középiskolaban ahol majd még többet kell tanulni 100% hogy ki fog bukni mert nem lesz ott anyuci hogy megírja helyette a dolgozatokat meg stb... Húgom már régóta azt hajtogatja hogy Ő majd egyetemre megy meg leszól engem (mivel én nem tanultam tovább, vagyis igen de nem egyetemen "csak" szakmát) De könyörgöm így hogy akar egyetemre menni így a gimnáziumot se fogja elvégezni, fetrengve sorozatokat bámul egesznap miközben az Anyja írja a házijat... Szóvá tettem hogy ez nem normális és megint azt kaptam hogy minek szólok bele biztos az a bajom hogy én nem voltam "sikeres" a tanulmányaimban mert nem mentem egyetemre.... Ez szerintetek normális???!
2020. máj. 5. 18:03
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
70%
A házi feladat azért van, hogy a gyerekek jól megjegyezzék a tananyagot. Ha viszont az anyuka írja meg a gyerek helyett, akkor annak mi értelme van???Az anyuka ismétli 50 évre visszamenőleg??? NEM NORMÁLIS. És az anyuka sem, hogy megcsinálja.
2020. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!