Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyátok nektek is turkált,...

Anyátok nektek is turkált, ameddig otthon kényszerültetek lakni?

Figyelt kérdés
Pisilni megy ki szarrá kutat, régi dobozok, szemét, mindent... Táskának, telefonnak azonnal nekiesik... Azzal sem fárad, hogy ugyanúgy rakja vissza. Semmi! Mindent... Most így folyatptt el egy arclemosót, mert kinyitott fedéllel, fejjel lefelé rajta cissza, mert a testápoló is úgy volt... Mindennek azonnal nekiesik, az öcsémet szokta befogni, egyik néz, másik kutat... Még volt tabletem, volt, hogy arra ébredtem, hogy nyomják... Mindent azonnal, sehiva nent udok eltenni semmit, kömyvelet, blokkokat, zsebeket azonnal... Ha fürdenj megyek, vagy kiteszem a lábam az az első. Most az a nagy szívfájdalma, hogy a törött ajtóüveget megcsináltattam és nem lát be... Ugyanúgy a kolléganőjének a kanjával meg figyeltett...
2020. máj. 19. 13:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%

7-es vagyok.


Zsarolni próbált. Amíg otthon laktam, akkor is folyton túrkált. Ha valamit megtudott, azzal zsarolt, hogy azt tegyem, amit ő akart.

2020. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%
11! Szegeny, ez rettenetes. Erzelmi bantalmazas, nagyon nem jo es sajnos maradando nyomot hagy.
2020. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
89%

12-es.


Sajnos tényleg nem jó, nagyon bizalmatlan lettem az emberekkel. Viszont találkoztam egy csodálatos emberrel, aki megtanított újra hinni és bízni.


A gyerekeimmel már máshogy csinálom. Nagyon figyelek a magánszférájukra. Látom rajtuk, hogy tetszik nekik és ez lenne a normális. Sokszos sírni tudnék, hogy ezt én miért nem kaphattam meg. De örülök, hogy nem ezt adtam tovább.

2020. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2020. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
13-as, pontosan ertem, amit irsz es teljesen igy van, en is igy jartam.
2020. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

# Nem csak érzelmileg... Ha lehetne átadni a testedet neki...


Még orvoshoz sem enged magam... Egyetemet is ő választot, majd a megtorlás, alázás, verés, mert nem ment...


Egyébként addig is elment, hogy 16 évesen hónapokig nyugtatókkal mérgezett, most februárban is beletette a teámba, de megéreztem az ízén egy korty után... Mukor ezerszer megmondtam neki, hogy ezért megy a börtönbe... Egyébként meg is vet, berángat a kocsiba, aláz, zsarol...


Ha felnőttként ellentmondasz, vagy megmondod neki, akkor meg én zsarolom őt... Értitek, én őt?? Mert felnőttként nem tűröm??


Meg a szüzesség védő egyesület a segítőivel....


Előre tudtam gyerekként, hogy ez lesz... Utána vénlányként maradj a faluban gondozni, ellenben egy szarházi, érzelmi zsaroló vagyok.... Még a pisilésem felett, minden delett kontrollt csinál... Mennyit eszem, azt sem fogha fel, hogy nem bírom a tejtermékeket, mert "anorexiás vagy, bolond"



Egy kétszínű szemét, ezt a pszichiáter mondta, aki írja NEKI a gyógyszereit, hogy zsarolom, mert felnőttként minimálisan szóltam neki, nem behódolok, mert ez az élet rendje... Ki zsarol kit érzelmileg... Aha, meg iratja a szarjair, mindtam azt szed, amit akar, de ha azzal kábít el, bűncselekmény... Hiába...


Ha nem elég ez a kontroll, Xanaxot tesz az italomba, ételembe... Ha szólok, érzelmileg zsarolom anyucit, ki ez az idióta aki ezt mondta.... Szánalom...

2020. máj. 19. 15:53
 17/34 A kérdező kommentje:

*választott


*vert

2020. máj. 19. 15:54
 18/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyen anyám lenne, 18 évesen leléptem volna és soha többet vissza se nézek

Javaslom ezt neked is

2020. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is kutatott anyám a táskámban általános alsós korom óta. Mert kis krva vagyok. Ha nem hagytam, hogy befonja a hajam akkor bazni akarok. Szerinted?
2020. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
88%
Kerdezo, miert nem koltozol el? Amit irsz, mar nemcsak bantalmazas, de buncselekmeny is, amit ellened elkovet!
2020. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!