Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyátok nektek is turkált,...

Anyátok nektek is turkált, ameddig otthon kényszerültetek lakni?

Figyelt kérdés
Pisilni megy ki szarrá kutat, régi dobozok, szemét, mindent... Táskának, telefonnak azonnal nekiesik... Azzal sem fárad, hogy ugyanúgy rakja vissza. Semmi! Mindent... Most így folyatptt el egy arclemosót, mert kinyitott fedéllel, fejjel lefelé rajta cissza, mert a testápoló is úgy volt... Mindennek azonnal nekiesik, az öcsémet szokta befogni, egyik néz, másik kutat... Még volt tabletem, volt, hogy arra ébredtem, hogy nyomják... Mindent azonnal, sehiva nent udok eltenni semmit, kömyvelet, blokkokat, zsebeket azonnal... Ha fürdenj megyek, vagy kiteszem a lábam az az első. Most az a nagy szívfájdalma, hogy a törött ajtóüveget megcsináltattam és nem lát be... Ugyanúgy a kolléganőjének a kanjával meg figyeltett...
2020. máj. 19. 13:31
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Jaj, ez nekem is ez van... Tampont a k...rvák használnak... 16 évesen meg elvitt nőgyógyászhoz, meg belezakkant, hogy terhes vagyok, mert fiúkat is látott a hittan táboros képeken Facebookon! Mikor feltűnt neki kisgyerekként, hogy nő a mellem ribinek hívott... Meg biztos, hogy felcsináltatom magam, ha ő meg a kollegái nem vigyáznának rám... Apáca zárda jobb... Másrészről ha 20 felett "felcsinálnká a k...rvát", se lenne hozzá már sok köze.. De biztos magából indul ki, ha nem "óvnának", akkor az első nyominger gyereket csinálna nekem... Rá sem lehet nézni senkire, meg ha lenne is barátom ennyi idősen, mi köze hozzá, neki, a kollegáinak, meg annak a férjének? Vagy 40 évesen megengedik, 45 évesen gyerekem is lehet, de kedvesek...


Mert egyetemre muszáj volt mennem, persze a legközelebbire, amjt ők néztek ki... Minden nap felraktak a hajnali buszra... Ezért! De be is köptek neki, nem tudtam semmit sme titokban tartani, mikor fogorvoshoz mentem, előbb beköptek, mint hazaértem...

2020. máj. 19. 18:37
 22/34 A kérdező kommentje:
Sokra nem megyel, hogy bűncselekmény, még 16 évesen sem mentem... Csak én zsarolom érzelmileg anyucit, mert kértem, hogy hagyja abba a gyógyszerezést az akaratom ellenére, amit neki írtak fel... Orrtörés miatt se lenne semmi... Le nem csúknák őket, nekem meg nincs hova mennem, arról nem beszélve, hogy mit tenne velem... Egy normális ember nincs és nem is vopt itt a falun a környezetemben, naki segített volna... Itt ez a természetes...
2020. máj. 19. 18:40
 23/34 anonim ***** válasza:
86%
22. Az elkepeszto, hogy a faludban ez termeszetes, pedig eppen nem az! Dolgozol valamit? Mert akkor mar tudnal berelni is. Amugy alfoldi falurol van szo?
2020. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Dolgozgatok eddig így suli mellett! De az nem lakbér, meg 3 havi kaució... Továbbá itt nincs is hova, ha lenne is pénzem, mondjuk nem is amardnék akkor itt... Vas megye!
2020. máj. 19. 19:13
 25/34 anonim ***** válasza:
81%
Kollegiumba nem tudsz menni? Erdemes lenne megprobalni.
2020. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nagyon durván. De anyám beteg, mániás nárcisztikus, nem tudta elviselni hogy van saját életem, tulajdonának tartana mai napig.

A szemetemtől kezdve, a fiókok, táskák, pénztárca, mindent átnézett. Telefont, laptopot kódoltam... De néha megfenyegetett hogy mutassam meg, úgyhogy ott is mindent törölni kellett.

Oka nem volt rá, mindig is felelősségteljes, jó tanuló, probléma mentes gyerek/kamasz voltam.

O olyanokba talált problémát, hogy pl a kukában a kidobott blokkon látta hogy vettem magamnak 2 joghurtot (saját pénzemből)...aztán ő azt nem szereti, miért költöm ilyenre a pénzt.

Ruhám, ékszreim elvette ami tetszett neki, aztán kinyújtotta mert van köztünk 2-3 méret különbség.

Pénzemből is vett ki, ami aztán rohadt kellemetlen volt amikor pl. direkt futárra tettem félre egy pontos összeget, és hiányzott belőle, futár meg már ott volt...


Aztán ha számon kértem anyám, csak röhögött ezeken.


Úgyhogy nála nagyon beteges volt...

2020. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
Most olvastam komentjeid is, látom nagyon durva a helyzet. menekülj amint tudsz, nehéz tudom.. engem is mai napig zsarolna, kontrolálna. De becsavarodsz ha ott maradsz.
2020. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Hát utolsód, nálam is ugyanez... Dettó, minden! De azt nem hiszem el, hogy a kollegái ebben miért segédkeznek... Illetve ő is azt csinálja a 25 éves lányával, n fogja fel, hogy felnőtt...

Egyébként nekem is szemét, táskák, telefon, email, minden...


Másrészt nekem a körömlakkot, meg a tanga bugyit kis is dobálja, eltűnteti... Éjszaka mániája, hogy les, alszom-e, mit csinálok, kulcslyukon, meg lyukakat csinált az ajtóra...


Én nem vagyok becsavarodva, még... De az a másik, hogy nekem akarja 16 éves koromtól bemagyarázni, hogy bolond vagyok, anorexiás... Folyamatosan szedálni kéne az akaratom ellenére, vagy verés, fenyegetés, hogy engedelmeskedjek, pedig minta gyerek voltam... De nincs olxan lúzer, aki ezt szó nélkül hagyja felnőttként, kedvére terrorizálja, mérgezge a bolond anyja... Szerencséje van egy olyan kisfiam, mint ő, aki segít neki, ő a kedvence...


Komplett bolond és nem fogja fel, feljebb valóm, tulajdonosom... Mindent 20 év felett...


Nekem senki nem volt, aki segítsen, "barátaim" kiröhögtek, meg bántottak, hogy na szűz vagyok, miért nem jöhetsz velünk sehova... Vagy nem hitték el... Meg utólag kibesz~ltek mindenkinek, már nem is beszélek vele...


Faluban ez a pletyka a normális... A kollegái meg segítenek, pedig meg is femyegettem a kolleganőjének a fasziját, aki a nőn keresztül jelentett engem, hol lát, mit viselek, hány órakor, nem köszönt... De ilyen, hogy bementem orrcsepoért a gyógyszertárba stb. Vilma kolleganője meg adta le a drótot, előbb, mint hazaértem... Nagyon beteg, követett is a faszi, pedig én egyszer, ha láttam... Felnőtt nő vagyok, megmondtam lehet azt hoszi, 13 vagyok, de közlöm, hogy nem és ha nem lesz vége, feljelentem... De hiába. Vagy azt sem tudta, hogy vizsgagidőszak is létezik, honnan tudná, januárban, "iskola időben a plázában telefonozik", leadva a pontos időt, ruházatomat... Mint ha felnőtt, hiszi oneves nőként neki erről el kellene számolnom...


Az angol tanáromat azóta k...rvázza, szidja mindenkinek, mikor érettségi után megkérdezte hova megyek, anymá válszolt, hogy "számvitel", nem szólhattam egy szót se. Megmondta neki, hogy már felnőtt, tud ő maga válaszolni és eldönteni, mit akar... Hát azóta évek teltek el, csak rosszabbodott a kontroll... Ha tehetné egy körönlakkot se engedne... Barátom sem lehetett soha...


Sajnos a oénz a legnagyobb űr, meg a félelem, rettegve jártam haza, hogy megvernek, inkább megöltem volna magam....

2020. máj. 20. 12:44
 29/34 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te se vagy százas, egy értelmes, magyar mondatod nincs. Hol a magad nevében írsz, hol máséban...
2020. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nekem volt anyám. Egy anya ilyet pedig nem csinál.
2020. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!