Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyátok nektek is turkált,...

Anyátok nektek is turkált, ameddig otthon kényszerültetek lakni?

Figyelt kérdés
Pisilni megy ki szarrá kutat, régi dobozok, szemét, mindent... Táskának, telefonnak azonnal nekiesik... Azzal sem fárad, hogy ugyanúgy rakja vissza. Semmi! Mindent... Most így folyatptt el egy arclemosót, mert kinyitott fedéllel, fejjel lefelé rajta cissza, mert a testápoló is úgy volt... Mindennek azonnal nekiesik, az öcsémet szokta befogni, egyik néz, másik kutat... Még volt tabletem, volt, hogy arra ébredtem, hogy nyomják... Mindent azonnal, sehiva nent udok eltenni semmit, kömyvelet, blokkokat, zsebeket azonnal... Ha fürdenj megyek, vagy kiteszem a lábam az az első. Most az a nagy szívfájdalma, hogy a törött ajtóüveget megcsináltattam és nem lát be... Ugyanúgy a kolléganőjének a kanjával meg figyeltett...
2020. máj. 19. 13:31
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Mikor bulizni jártam és apu ismerősei is ott voltak akkor rám rám néztek , de csak azért nehogy bármi bajom legyen, egyébként nem. Egyszer anyu belenézett a telefonomba de utána olyan bűntudata volt, hogy bocsánatot kért és soha többet nem csinált ilyet.
2020. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem csinált ilyet anyám hál' istennek. Egyszer volt olyan hogy takarítás közben megtalálta a dugi piámat, 5-6 üveg ukrán vodkát, de az se szándékos kutatás volt.
2020. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan kutakodott anyám, persze letagadta mindig. Olyanokat mondott, hogy “hát ő csak meglátta”. Aha persze, ő mindig csak meglátott mindent, még az ágyam alatt is. Egy idő után szerencsére ez abbamaradt, de általános iskolában + gimi első pár évében ez ment. Rohadt idegesítő volt.
2020. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nekem csak a szemetem nézte át. "miért dobtad ezt ki? Ez még kell"

Kiválogatta sokszor

2020. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!