Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim filmet akartak nézni...

Szüleim filmet akartak nézni a tabomon. Nem volt más választásom megkapták ( diákmunkán 3hónapig dolgoztam érte). Valami random oldalon elkezdték nézni, mikor megkaptam valami letöltődött...?

Figyelt kérdés
Vírus volt újraraktam a tabot. Ezen egy picit felkaptam a vizet, hogy nem netflixen nézték és ezért vírust kapott... Ezt közöltem is, elkezdtek elhordani mindennek. Olyat is mondott anyukám, hogy 2év múlva kidobnak érettségi után és majd a híd alatt fogok élni, mert nem fogok semmit dolgozni ( ezt mosolyogva mondta). Állandóan veszekednek velem. Naponta 3x leszidnak. Iskolanapokon csak 1x, ezért hajnalig szoktam tanulni (.-.). Egy óra nyugtom alig van, amúgy van egy okostv amin simán tudtak volna filmet nézni. Ölet mi lehet a bajuk?

2020. jún. 1. 18:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Majd 20 év múlva, smikor 15 éve azt se tudják hogy a bolygón élsz-e egyáltalán, majd néznek, és végre azt fogják hibáztatni, akik valóban felelősek.., egymást.
2020. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

Én totál hülye vagyok a számítógépekhez. Elszoktam kérni a fiam laptopját, hogy filmet nézzek. De mivel nem értek hozzá, így megmondom melyik filmet szeretném megnézni, a fiam kikeresi, én leülök , ő elindítja, és már nézem is.

Nem lenne egyszerűbb kiabálás, hiszti helyett neked is ezt csinálni? Így ha vírust kapsz, akkor nem a szüleidet hibáztatod majd.

2020. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

A szülő veti fel azt mosolyogva, hogy ki lesz b@szva a gyerek és még a gyerek stílusával van a baj?

Tiszteljék már meg azzal, hogy nem teszik tönkre a cuccait, ha saját magának vette.

Egyáltalán milyen alapon nyúlnak hozzá?

2020. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Aki nem ért hozzá, az miért nem tévén néz filmet? Ha nem vagy otthon, egymást nézik?
2020. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

Értem én, hogy a stílussal van baj stb..

De basszus ha 12 éves kora óta folyton veszekszenek, ráadásul ha anyuka ennyire negatívan áll hozzába fia jövőjéhez, kétlem, hogy én nem hidegen viselkednék velük.

Egyébként ismerős szitu, csak én csak anyummal élek együtt, úgyhogy csak ő morog rám egyfolytában.

Én ilyenkor már le se állok vele vitatkozni, csak szépen csendben bólogatok, aztán majd a szobámban kisírom magam. :D

Ajánlom ezt neked is, egy idő után talán megunják, hogy nem tudnak mire kontrázni, és elvonulnak

2020. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Akármi van egy normalis szülőnek sose szabadna ilyet mondania, hogy x ido utan ki lesz a gyerek dobva.. Gusztustalan
2020. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
Szegény szüleid is biztosan nagyon sokáig és sokat dolgoztak bizonyos dolgokért amiket te esetleg figyelmetlenségből tönkretettél pl gyerek korodban. Nem tudom volt-e ilyen. ( Én pl utáltam a szemüveget és szándékosan eltörtem gyerek koromban és fogalmam sem volt róla, hogy milyen piszok drága és csak apukám dolgozott, 4-en vagyunk tesók és anyukám háztartásbeli volt).Ilyenkor már amikor a gyereknek kell megdolgozni bizonyos tárgyakért akkor becsüli meg igazán és tudja meg, hogy minek mi az értéke...
2020. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit más az, hogy gyerekként teszel tönkre valamit, vagy hogy felnőttként van ennyi eszed. Aki gyereket vállal, az tisztában van vele, hogy törhetnek tárgyak, ha meg drágák voltak azok a tárgyak, akkor a felnőtt majd szépen elmegy dolgozni. Egy felnőtt ember azonban ne tegye már tönkre mások holmiját csak úgy. Ész megáll, hogy amikor kérdezőt gyerekkora óta basztatják, majd tönkreteszik azt, amiért 3 hónapig dolgozott, akkor még ő a hibás, hogy nem köszöni meg alázatosan...
2020. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%
😂 kedves 18-as! Nem valószínű, hogy a szülők direkt tették tönkre...szerintem kb fogalmuk sincs arról, hogy mi az a netflix és társai...amúgy meg nem is lett tönkre téve. Vírust bárki kaphat...akár a kérdező is benyalhatta volna (mondjuk egy jó vírusirtó és egy tűzfal nem ártana)
2020. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
40%
És mint írta a kérdező újra telepítette csak nem mentett le semmi számára fontos dolgot róla és az a problémája...
2020. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!