Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim filmet akartak nézni...

Szüleim filmet akartak nézni a tabomon. Nem volt más választásom megkapták ( diákmunkán 3hónapig dolgoztam érte). Valami random oldalon elkezdték nézni, mikor megkaptam valami letöltődött...?

Figyelt kérdés
Vírus volt újraraktam a tabot. Ezen egy picit felkaptam a vizet, hogy nem netflixen nézték és ezért vírust kapott... Ezt közöltem is, elkezdtek elhordani mindennek. Olyat is mondott anyukám, hogy 2év múlva kidobnak érettségi után és majd a híd alatt fogok élni, mert nem fogok semmit dolgozni ( ezt mosolyogva mondta). Állandóan veszekednek velem. Naponta 3x leszidnak. Iskolanapokon csak 1x, ezért hajnalig szoktam tanulni (.-.). Egy óra nyugtom alig van, amúgy van egy okostv amin simán tudtak volna filmet nézni. Ölet mi lehet a bajuk?

2020. jún. 1. 18:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Vírusirtó van? Mert én naponta nézek online filmeket és nem kapok vírust. Okos TV-n csak Youtube-ozni lehet, sok minden nincs fennt ami engem érdekel, TV adást nem nézek a reklámok miatt. Régebben fizetős volt amit ha 5 gépre lehet rárakni, és így gépenként 2500-3000 forintra ki évente, mert barátokkal használtuk. Most ingyenes van, de most sincs probléma.

Nem mondom hogy jó a szülők reakciója. De mint mondtad nem ez a fő probléma. A szüleid rajtad vezetik le a feszültséget, és te erre ugyanúgy reagálsz. Nem mondom hogy a te hibád, csak így te is átveszed ezt a viselkedéamintát. Nem tudom hogy elérnél-e valamit azzal higy elbeszélgetnél velük normális hangnemben arról hogy nem érdemled meg hogy kiabáljanak veled. Hátha elgondolkoznék rajta. Csak egy ötlet. Ha ne válik be akkor marad amit 15-ös javasolt, hogy ne nagyon reagál a kiabálásra. Mert ha megy a kontra akkor az új veszekedés szül. Ha megkérdezik miért nem válaszolsz megmondod hogy akkor fogsz ha normális hangnemben kérik.

2020. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!