Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők miért van ez a szigorúság?

Szülők miért van ez a szigorúság?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a barátommal lassan 2 éve vagyok együtt, elengednek 2en nyaralni, wellnesezni, de nem engedik hogy ott aludjak a baratomnál, se ő itt. Eddig az volt majd ha 18 leszek most meg az hogy még pihentessük, de mit pihentessünk? Miért csinálják ezt?

2020. jún. 12. 17:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
Ha ketten voltatok wellnesezni már csak lefeküdtetek, nem? Akkor nem látom értelmét ezeknek a tiltásoknak.
2020. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, valláskárosultak?
2020. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%

amúgy sem látom értelmét. szexelni sem csak ottalvásnál lehet.

lehet, hogy őket zavarja:

ha te alszol a fiúnál akkor az, hogy nem tudják milyen környezetbe mész, mennyire van tisztaság, milyenek a szülők

ha a fiú nálad, akkor meg az, hogy nekik kell kerülgetniük a srácot, ilyesmi.

próbálj meg velük beszélni erről.

2020. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
68%
A 3.nak lehet igaza.
2020. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
79%
Nincs rá racionális indokom. Gondolom nem vagy szűz, és ezzel a szüleid is tisztában vannak. Rá kellene csapnod az asztalra (én is megtettem annak idején), elmész, az ígért időpontban hazamész. Rohadtul idegesek lesznek, de előbb-utóbb megszokják.
2020. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%
5/5-nél a pont, szerintem is ezt kellene tenned, Kérdező.
2020. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
36%

5!


Vagy kivágják otthonról. Nem tudhatod előre. Nagykoru, nem kotelezo otthon laknia, de amig otthon él, elvárható, hogy azt tegye, amit kérnek tőle. Nem az asztalracsapas a megoldás -nálam pl ez egyenes út lenne ahhoz, hogy segítek csomagolni, nem kell vissza jönni-hanem a -beszélgetés. Leülni és megkérdezni, miért nem akarják, hogyan lehetne megoldani

2020. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
49%
Hiába pontoztok le, a megbeszélés a megoldás, nem az asztalra csapkodás.
2020. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
65%
#7, szerintem meg a legrosszabb döntés az ilyen maradi idiótáknak való becsicskulás... soha, senkitől nem fogja visszakapni a Kérdező, amit miattuk elvesztett.
2020. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
40%

9!


Az hol becsicskulas, hogy leül a szüleivel és megkérdezi miért nem lehet?

2020. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!