Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők miért van ez a szigorúság?

Szülők miért van ez a szigorúság?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a barátommal lassan 2 éve vagyok együtt, elengednek 2en nyaralni, wellnesezni, de nem engedik hogy ott aludjak a baratomnál, se ő itt. Eddig az volt majd ha 18 leszek most meg az hogy még pihentessük, de mit pihentessünk? Miért csinálják ezt?

2020. jún. 12. 17:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
26%

29!


Nem, nem nézem a gyereket hülyének. Te nézed annak. Én szó szerint veszem amit irt. Ergo, ha azt kérdez ő, miért csináljak ezt, akkor nem tudja, tehát nem kérdezte meg.

2020. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
61%
#31, vagy megkérdezte, de nem kapott rá ÉRTELMES választ...
2020. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
41%

31!


Igen, az is lehet, de nem azt írta.

2020. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
85%

#33, " Eddig az volt majd ha 18 leszek most meg az hogy még pihentessük, de mit pihentessünk? Miért csinálják ezt?" - én ebből azt olvasom ki, hogy a szülők nem képesek kommunikálni, hogy mi a retket gondolnak.

Úgyhogy Kérdező, én a helyedben még egyszer rákérdeznék, aztán a választól függetlenül lépnék a páromhoz aludni. Ebbe ugyanis semmiféle beleszólásuk sincs.

Oszt csá.

2020. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
85%
#31-es A szülei "értelmes" válasza megvolt, pihentessük a témát. Szerinted nem ezt írta? Itt hol látod, hogy nem kérdezett, vagy érdemi magyarázatot kapott volna az elutasításra.
2020. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
31%

35!

Valóban. Abba nem szólhatnak bele, hogy hova megy, hiszen nagykorú. Abba viszont igen, hogy haza mehet e.

2020. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
54%
Abba se, ha az a bejelentett lakcíme. Akár rendőrt is hívhat, ha nem engedik be... de ennyire csak nem idióták ezek a szülők.
2020. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
26%

37@

Remélhetőleg a gyerek se.


Még mindig azt mondom, meg kell beszelni a dolgot.

2020. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
78%
"Még mindig azt mondom, meg kell beszelni a dolgot."- Én meg újra elmondom akkor, hogy vannak tárgyalás-képtelen emberek, akik nem értenek a normális kommunikációból.
2020. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom "még megszólnak a szomszédok" - vagy hasonló logika mentén gondolkodnak.

Ha nem látják 'mások', hogy valamelyikőtök a másiknál tölti az éjszakát, addig a környezetetek szemében tuti szűz vagy. Elég álszent megközelítés, remélem nem ez az igazság, de csak ők tudnának válaszolni arra vonatkozóan, hogy mi is van a fejükben ezzel kapcsolatban.

2020. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!