Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők miért van ez a szigorúság?

Szülők miért van ez a szigorúság?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a barátommal lassan 2 éve vagyok együtt, elengednek 2en nyaralni, wellnesezni, de nem engedik hogy ott aludjak a baratomnál, se ő itt. Eddig az volt majd ha 18 leszek most meg az hogy még pihentessük, de mit pihentessünk? Miért csinálják ezt?

2020. jún. 12. 17:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
30%

ezek a "maradi idióták" a szülei, ezt azért ne felejtsük el.

első körben mindenképp leülni megbeszélni, nem futólag megkérdezni hogy ottaludhat-e, mert akkor a válasz nyilván nem. ha ez nem válik be, akkor lehet gondolkozni, h mi lenne a megoldás. lehet, hogy picit az asztalra csapni, de csak annyira, amennyire a kérdezőnek megéri a szüleivel való kapcsolatát kockáztatni. :)

2020. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
45%
#10, ott, hogy elfogadja vele, hogy joguk van beleugatni a szexuális életébe... pedig 14 éves kora óta NINCS.
2020. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
37%

12!


Egészen pontosan hol említette, hogy beleszólónak a szexuális életébe? Sehol nem latok iylet. Az ottalvasassal van gondjuk

2020. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy 12, egyértelmű, hogy te gyerek vagy és nem szülő. Ha szülő lennél, nem igazan értékelnéd ha a 14 éves kislányodnak már szexualis élete lenne, plane hoyg szerinted te, mint szülő megcsak bele se szólhatsz.
2020. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a szüleid idióták, szimplán menj el ahova akarsz amikor akarsz, semmi közük hozzá,még megmondanod sem kell nekik hova mész,sőt nem is szabad!Nyilván nem te döntöd el hogy az ő házukba kit viszel viszont azt rohadtul te döntöd el hogy te hova mész, ha azt mondják hogy akkor lehet költözni akkor elköltözöl és annyi, hidd el nem érnek annyit hogy miattuk végül te is tönkremenj szellemileg,nekik csak házi csicskának kellenél aki majd 20-30-40-50 év múlva eltartja őket.
2020. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
72%
56/F 2 30+ gyerek. Tévedni tetszel, ha azt hiszed, hogy attól, mert felnő az ember, okvetlen konzi lessz. Soha nem áltam a rendpárti-értékelvű szenny mellé.
2020. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
19%

16!


"Konzi". Lehet hogy "konzi" nem vagy, csupán sötétke.

2020. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
70%

#17, szerintem a sötétek... akiknek világít a szájukban a negró ... azok az olyan drága "persze csak jót akaró" szülők, mint amilyenekről ez a kérdés is szól. Meg az összes "amíg az én kenyeremet eszed, addig" gerinctelen féreg-fajta.

És azt is gondolom, hogy aki megakadályoz egy törvényes szexuális kapcsolatot, az semmivel se jobb egy szexuális erőszaktevőnél. (vesd össze: „Aki erővel megakadályoz egy misét, éppoly fanatikus, mint az, aki részt vesz rajta.” - Robespierre)

2020. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
36%
Baxus, az a sötét, aki szerint egy 14 evesnek nemi eletet kell elnie meg az, aki szerint beszekgetes helyett az asztalra kell csapnia.
2020. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
67%
#19, "egy 14 evesnek nemi eletet kell elnie" - senki sem monda, hogy "KELL" - SZABADSÁGÁBAN ÁLL, ahogy az is, hogy e tegye. AZ ő döntése, és nem másé. Ennyi.
2020. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!