Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám átment prostiba....

Édesanyám átment prostiba. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Konkrétan aljas mód előretervezve azt akarta hogy én tartsam el a fizetésemből, úgy hogy ő már nem dolgozik többé. 50 pluszos nőről beszélünk, akinek folyamat volt munkája egész életében.

Konkrétan azt szerette volna, hogy én atveszem az ellátását, a dolgainak az intézését egyik napról a másikra. Menjek el ide oda amoda, mert ő nem ér rá. Elkezdett gyerekesen viselkedni, felmondott a munka helyén, összejött valami olyan alakkal aki kihasználja, de ha bármi rosszat mondok neki hogy kihasználja meg ilyenek, akkor bizony szégyeljem magam.


Most ilyenkor mit lehet tenni?



2020. júl. 1. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Ennek mi köze a prostikhoz?
2020. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Ebben amúgy mi a prosti?


Azt írod, a pasija kihasználja. Veled meg nem fog eltartásért szexelni.


Lusta disznó lett, vitathatatlan, de nem prosti.

2020. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ebben igazatok van hogy nem prosti de lusta. Amikor kiirtam a kérdést kicsit magas volt a. Vérnyomásom és sajnos semmit nem tudok tenni, úgy nezki
2020. júl. 1. 20:36
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
... tudod te, mi az a prosti? Mert nagyon nem úgy tűnik...
2020. júl. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha egész életében mindig rendesen dolgozott, akkor lehet, hogy valami komolyabb van a háttérben. Pl. egy betegség. Talán van valami baja és most csak saját magára akar koncentrálni és élvezni az életet.
2020. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, valami sántít, csak tudnám mi. Eddig senki nem mondta el.
2020. júl. 2. 18:59
 17/18 anonim ***** válasza:
31%

Ennyi idősen simán lehet kapuzárási pánik, igen, nőknél is van...

Vagy lehet, hogy a menopauza hűlyítette meg.

De nem prosti.

Ezzel ne dobálózz, annak sokkal rosszabb akinek tényleg prosti az anyja.

2020. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Valóban, nem illik egy ilyen szóval dobalozni, és nem szép dolog, de az hogy valaki úgy dönt egyik napról a másikra hogy én majd eltartom,mert ő hozott világra az abszolút nem tolerálható részemről.
2020. júl. 3. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!