Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyermekem anyja zsarol,mi...

A gyermekem anyja zsarol,mi lenne a megoldás ?

Figyelt kérdés

Egy nem is igazán kapcsolatból született egy kislányom,az anyukájával már azelőtt külön mentünk,hogy kiderült volna hogy terhes.A babát nem akartuk megtartani,de már késő volt az abortuszra.

Ő még mindig szeretne engem visszakapni,így miután szakítottam a mostani barátnőmmel,azt mondta hogy jól tettem mert ha vele lennék,sosem adná oda a gyereket,oda bármikor mehetek,de el nem hozhatom.

Viszont szeretem a barátnőm,a hétvégén kibékültünk.

Tudok tenni valamit,hogy mégis elhozhassam a kislányom?

Igazából ha nincs más választás,megyek oda hozzá,de szívesebben hoznám el magamhoz.

Egy életen át nem lehet így.

Ha valaki esetleg volt hasonló helyzetben,segítsen.

Köszönöm előre is 🙏


2020. júl. 15. 10:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy ideje már nem láttam, viszont hidd el ha nagy lesz akkor én és az egész családom el fogjuk mesélni neki hogy az anyja miket is művelt
2020. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!