Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/311 anonim ***** válasza:

240 vagyok meg mindig.



"234 De ,igazából feljelenthető lett volna miatta ,gyámügyes mondta de a lányom miatt nem tettem meg."



Pontosan hogy a lanyod miatt kellene hogy megtedd.

2020. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/311 A kérdező kommentje:
Nem én hiányolom hanem a lányom.Ezert nem akartam mert még akkor lehet ennyit sem jönni és az a gyereknek lenne rossz.De néha már magam sem tudom mi lenne a jobb.
2020. aug. 21. 12:06
 243/311 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a legjobb ha leülnél az 5 éves lányoddal és megmagyaráznád neki, hogy sajnos apukád ennyit tud jönni hozzád, ez van. Felvetheted neki opciónak ha bevállalja hogy ottalszik akkor lehetne kicsit több időt töltenie vele. Hátha ez meghozza a kedvét. De az hogy te is csak hazudozol neki hogy ne bántsd meg a lelki világát csak rontassz a helyzeten.
2020. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/311 anonim ***** válasza:
A gyerek szerinted hogy eli ezt meg? Hogy mindig var es var mint a karacsonyt , aztan persze apuka keresi a kibuvot, meg is talalja es a gyerek minden alkalommal igyerzi hogy atvertek es o nem fontos?! Szegyeld magad hogy ezt hagyod.
2020. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/311 Carragher_x ***** válasza:
70%

"igazából feljelenthető lett volna miatta ,gyámügyes mondta"

De vazze, nézzél már magadba! A volt férjed mondd vmit, hogy miért nem tud menni a gyerekért, erre elkezdesz nyomozni utána, meg a gyámügyeshez rohangálsz. Ember, térjél már észhez!


"FÉLtestvére ha már annyira a szavakon lovagolunk ,ez a hivatalos"

Nem a hivatalos szavakon lovagolunk, hanem azon, hogy képtelen vagy felfogni, az apja ugyanúgy családja a gyereketeknek, mint te. "A gyerekként" hivatkozol a gyermeked anyja és apja utáni legközelebbi rokonára, a testvérére, idegenként a gyermeked testvérének anyjára, idegen helyként a gyermeked apjának otthonára. Azon kéne munkálkodnod az apjával közösen, hogy a gyereketek otthonának érezze mindkét helyet, testvérének a testvérét és családtagnak az apja feleségét. Ehelyett te úgy képzeled az apa jelenlétét az életetekben, hogy az a családjából kiválva valósuljon meg, ezen logika mentén is hivatkozol az apja feleségére és a gyerek testvérére és közben csodálkozol, hogy egyre távolabb sodródik az apjától.

2020. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/311 Carragher_x ***** válasza:
52%

"az apja ugyanúgy családja a gyereketeknek"


*Az apja családja ugyanúgy családja a gyereketeknek

2020. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/311 anonim ***** válasza:
23%
Vagy a másik opció: hivogasd éjjel nappal az exed csipcsup ügyek miatt, próbáld meg minden hétvégén rátestálni a gyereket, ha nem megy érte akkor kezdj el vitatkozni vele, követelj több gyerektartást, beszéld tele a gyerek fejét hogy bunkózzon vele, majd amikor a pasin már látod hogy totál készen van, ajánld fel hogy mondjon le a gyerekről, cserébe te nem kérsz gyerektartást meg békénhagyod örökre. Nyugi, ez be szokott válni
2020. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/311 Carragher_x ***** válasza:
52%

Réges rég le kellett volna ülnöd az apjával normális felnőtthöz méltó módon beszélgetni arról, hogy a gyereketeknek szüksége lenne arra, az apja családjába is beilleszkedjen és ezért mit tudtok tenni. Segítek, nem azt, hogy nyomozol az apa után, meg a fantáziálásod okán a gyámügyeshez rohangálsz, meg b*szogatod az apát. Hanem pl azt, hogy megbeszéled az exférjeddel, a jövőben ne egy-egy napra ugorjon be, vagy vigye el, hanem hosszabb időre. Elsőre mondjuk vigye el kéthetente péntektől vasárnapig. Alakítsanak ki neki egy saját kis sarkot, legyen a testvérével közös szobája, legyenek ott játékai, ruhái...stb


Az exed is bőven sáros ebben, mert a leírásból egy tutyimutyi anyámasszonykatonája. De az, hogy te ezt kihasználva a gyereket megfosztod a testvérétől és előbb-utóbb az apjától is. S miért? Egy szaros válás utáni hatalmi harcért. Mert ez kb erről szól a leírásod alapján részedről, pajzsként tartod magad előtt a gyereket, hogy még vmennyire uralkodhass a faszi fölött, illetve láncolod magadhoz a gyereket, mert az feltétel nélkül szeret. Ez mindennek az alja...

2020. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/311 A kérdező kommentje:

Nem nyomozgatok utána de már irtam egy helyen dolgoznak az unokatestvéremmel és tudom,mikor kamuzott. Amikor a Tescóban találkoztunk össze szintén így volt.


Amit te irsz nem megoldható egy fel szobában két gyerek cuccai az hogy neki is alakítsanak ki ott szobát nem megoldható.

2020. aug. 21. 13:05
 250/311 A kérdező kommentje:
245 Nem voltam a gyamugyesnel nem akartam direkt besározni a lányomra tekintettel, de Mèg egy ilyen kamu dolgozok szöveget nem fogok eltűrni. Azért nem tehet meg bármi.
2020. aug. 21. 13:06
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!