Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/311 Carragher_x ***** válasza:
30%

"Amit te irsz nem megoldható egy fel szobában két gyerek cuccai az hogy neki is alakítsanak ki ott szobát nem megoldható."

Hogyne lenne megoldható, ne beszélj már ostobaságokat, két kisgyerekről beszélünk.


"Nem voltam a gyamugyesnel"

Aha, akkor hogy is mondta a fentit egy gyámügyes? Tök véletlen összefutottál eggyel és szóba került. Jajajaja, minden normális ember csak úgy teregeti a magánéletét vadidegeneknek, puszta kíváncsiságból, hagyjuk már...


"Mèg egy ilyen kamu dolgozok szöveget nem fogok eltűrni"

Egyikről se derült ki, hogy hazudott volna, csupán te azt szeretnéd hinni. Másrészt teljesen fordítva ülsz a lovon. Mi az, hogy "nem fogod eltűrni"??? Elváltatok, engedd már el azt a szerencsétlen embert és legalább a gyerekeddel ne akarj már kib*szni ezzel a beteges kontrollmániáddal az isten áldjon meg!

2020. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/311 A kérdező kommentje:

251 Ezt a konkrét esetet nem voltam jelenteni , de igen beszéltem már gyámügyessel más dolog kapcsán.Sok az ellentmondásos van fél információ neten egy ilyenre kérdeztem rá tőle és akkor került szóba. Ès igen ismer Engme is a gyereket is az apját is egy kistelepülésen lakunk.


Szerinted az Unokatestvérem találta ki ,hogy nem dolgozott? csak tudja kivel volt beosztva és könnyen vissza is kereshető ha màr nem adnak a szavára, van hivatalos nyoma.Nehogy már én legyek kontrollmaniasnak beállítva amikor ő hazudott !akkor ki ül fordítva a lovon ,a hazug ember a menő aki a gyereke helyett massal Votl?!

2020. aug. 21. 13:15
 253/311 anonim ***** válasza:
63%
A gyereke helyett a családjával volt, akikhez nem engeded a gyereket, hogy pontosítsunk!
2020. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/311 Carragher_x ***** válasza:
52%

"csak tudja kivel volt beosztva"

Más munkát nem végezhetett, ugye? Meg az is teljesen elképzelhetetlen, hogy olyan dolog miatt mondta le, amihez neked az égvilágon semmi közöd, csak mivel te képtelen vagy bármilyen választ is elfogadni, ezért inkább dobott egy gumicsont magyarázkodást, hogy szállj le róla.


"ilyenre kérdeztem rá"

Mire kérdeztél rá? Mesélj még kérlek, hogyan szeretted volna még jobban kontrollálni az embert, akitől már elváltál?


"a hazug ember a menő"

Erre a kérdésre neked kéne válaszolnod, ugyanis te hazudod ebben a történetben a nagyobbat. Azt, hogy te mindent a gyerek érdekében teszel. Közben erről szó sincs, ha a gyerek érdekeit néznéd, már régesrég azt mesélné, hogy milyen volt az előző héten elmenni az apjáékkal pár napra vmi vízpartra, esetleg hogy mit fognak csinálni a hétvégén és nem-e maradhatna most kivételesen hétfőig.

2020. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/311 anonim ***** válasza:
58%
De a gyerwkwt elvitte az apja 1 napra es a masodik pathatasi napra hazudott hogy nem er ra . Szoval apuka nem akarja a regi gyereket neki most az uj kell. Kerdezo te meg hulye vagy hogy hagyod. Jelenysd es korlatozzak a lathatasat.
2020. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/311 A kérdező kommentje:

251 egy félszoba ket gyereknek kicsi kb a kis agy meg pelenkazó és még egy Àgy akkor tele lenne.Ez nemjo megoldás.


254 Elvált férjek védőszentje vagy ? Ez nem gumicsont hanem ócska kamu. És a lathatas időtartama a gyereknek jár nem nekem

Nem magyarázkodom, a munkahelyen biztosan nem volt.

2020. aug. 21. 13:26
 257/311 Carragher_x ***** válasza:
57%

" egy félszoba ket gyereknek kicsi kb a kis agy meg pelenkazó és még egy Àgy akkor tele lenne.Ez nemjo megoldás."

Életem, vannak akik egy szobás lakásban nevelnek gyereket, nehogy már két kisgyerek ne tudjon egy félszobán osztozni annyira, hogy a nagyobb kapjon egy ágyat, egy fiókot meg egy játékospolcot. Ha kicsi a lakás, akkor úgyse a gyerekszobában, hanem nagyjából mindenhol játszanak, ettől még nem lesz lehetetlen a gyereknek olyan érzetet teremteni, hogy ott is otthon van.


"És a lathatas időtartama a gyereknek jár nem nekem"

Alapvető tévedésben vagy az egész helyzettel kapcsolatban. A gyereknek nem láthatási idő jár, sem a gyerek, sem az apa nem rab. A gyereknek apa "jár" és ahhoz hogy tényleg legyen apja, ahhoz el kell fogadnod, hogy az apja családja a gyereked családja is. Amíg erre képtelen vagy, amíg csak arra használod a gyereket, hogy kontrolláld az exférjed, addig nincs miről beszélni, max arról hogy alkalmatlan vagy szülőnek.

2020. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/311 A kérdező kommentje:
255 Alapból két nap lenne de ő egyet szokott jönni! És még van amikor ezt az egyet is lemondta HAZUG indokokkal,jóhogy mérges vagyok miatta hiába próbálják itt védeni.
2020. aug. 21. 13:33
 259/311 anonim ***** válasza:
És nincs ott egy nappali? Amúgy meg eddig az volt a baj hogy nem mer ott aludni a gyerek most meg hogy kicsi a szoba? Én már ezt nem értem. De mindenesetre durva hogy 250 hozzászólás óta ragozzuk a semmit 😆 Anyuka amúgy mit szeretne most komolyan?
2020. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/311 A kérdező kommentje:
257 Persze ennyire erővel nevelnek gyereket fürdőszoba nélküli viskóban is még sem az a jó vagy követendő. Én láttam a lakast és a szobát is kicsi két gyereknek ,de ez úgysem fontos mert nem él ott életvitel szerűen.
2020. aug. 21. 13:34
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!