Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
 261/311 Carragher_x ***** válasza:
52%

"Anyuka amúgy mit szeretne most komolyan?"

Anyuka azt szeretné, ha apukát ugyanúgy ugráltathatná, mint tette azt minden bizonnyal a házasságuk ideje alatt is. Egy szaros hatalmi harcra teszi fel a gyerekét, szánalmas az ilyen, nem anya...

2020. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/311 A kérdező kommentje:

Azt hogy kicsi a szoba arra a hozzászólásra ( sajnos Nemtudom a számát ) írtam,hogy alakítsanak ki a lányomnak ott szobát külön helyet.

Nem megoldható.


261 Azt szeretném ami jàr ami meglett ítélve. Nem magam miatt hanem a lányom miatt.

Ez nem hatalmi harc nem veletlenul szabályozzák az ilyen dolgokat.

És hogy ne hazudozzon ne mondja le hazugságokkal a lathatast amikor az ő napja lenne. Ha lemondja utána akkor mivel

Kéthetente van egy hónapig nem látja csak face time ban az nagyon kevés sőt mondhatom semmi.

2020. aug. 21. 13:42
 263/311 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem kell neki a gyerwk!ertsd mar meg! Jelentsd a Gyamugynel! Es korlatoztasd a lathatast. Tonkre fogjatok igy tenni a gyereket. O leszarja a kislanyt , te meg vergodsz a gyerek jogaiert. De apukat nem erdekli a gyerwketek jogai. O most az uj csaladjat szereti . Ti , foleg a kozos gyereket csak utban vagytok.
2020. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/311 anonim ***** válasza:
0%
Es ezen nem fogsz tudni valtoztatni .
2020. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/311 anonim ***** válasza:
72%
És konkrétan mi lett megítélve?
2020. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/311 Carragher_x ***** válasza:
52%

"Azt szeretném ami jàr ami meglett ítélve"

Az az apának lett megítélve, nem a gyereknek.


"Kéthetente van egy hónapig nem látja csak face time ban az nagyon kevés sőt mondhatom semmi."

De miért kell két hetet várni? Ez nem egy kőbe vésett dolog, ez a ti megegyezéseteken múlik. Nem jó neki az aktuális hétvégi időpont? Ez nem úgy működik, hogy ha most vasárnap nem jó, akkor csak két hét múlva vasárnap van újra lehetőség. Meg kell beszélni az apával és a gyerekkel a lehető legkorábbi új időpontot. Az a legjobb, hogyha egymással beszélik meg elsősorban és te csak asszisztálsz hozzá. De még ha ti is beszélitek meg a gyerek feje felett, akkor is normálisan, mint két felnőtt ember, nem úgy mint egy anyámasszonykatonája és egy kontrollmániás hisztigép.

2020. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/311 Carragher_x ***** válasza:
52%

"alakítsanak ki a lányomnak ott szobát külön helyet."

Nem mondtam, hogy külön szobája legyen. Külön sarkot írtam, s azt hogy legyen közös szobája a testvérével. Ez pedig minden további nélkül megoldható, mint ahogy minden család képes ezt megoldani. Más kérdés, hogy te ezt nem akarod, mert képtelen vagy elfogadni, hogy a gyereknek az apja családja is ugyanúgy a családja mint te.

2020. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/311 anonim ***** válasza:
58%
Te kerdezo, ha a gyerek harom eves koraig eltetek egyutt es most ot, akkor apukanak megvolt mar rz a no mikor hazasok voltatok is? Mert azert en nem szoktam senkivel osszehazasodni meg osszekoltozni guereket vallani 1 ev ismeretseg utan.
2020. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/311 A kérdező kommentje:

265 Konkrétan a szokasos sablon lett megítélve ,kéthetente hétvége szünetek fele stb. Nem követelőzök többet mint ami jár de amikor egyszer is kamuzott egy hónapig nem látta és az azért sok.


267 A lakás nem az exférjemé hanem a nőé a korábbi házassága kapcsán így se az exferjemnek se nekem nincs jogunk megmondani Ilyesmit,hogy legyen ott külön szobája/sarka.

2020. aug. 21. 14:18
 270/311 A kérdező kommentje:

268 Papír szerint házasok voltunk de már korábban külön éltünk.

A gyerek hamar összejött nekik de ez nem az én dolgom.

2020. aug. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!