Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban fura lenne, hogy...

Valóban fura lenne, hogy nekem nem kell fizetnem az otthon lakásért?

Figyelt kérdés

A munkatársaimmal erről volt szó, hogy kinek mennyi marad meg és én mondtam, hogy nekem szinte az összes, ha nem veszek semmit magamnak. Erre ők értelmetlenül néztek rám, hogy nekem hogyhogy nem kell itthon segítenem a szüleimnek fizetni a számlákat, a kaját. Én munka mellett még tanulok is, van egy évem majd utána ha jobb munkahelyem lesz, akkor akarok albérletbe menni.

20


2020. aug. 8. 09:55
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit
2020. aug. 8. 10:51
 12/40 anonim ***** válasza:
84%
Én arra gondoltam, hogy később, ha a gyerekeim nem repülnek ki, én pénzt tőlük nem kérek, de havi szinten a számlájukra tegyenek el.
2020. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
98%
12#-es ez jó gondolat, de hidd el a legtutibb ha nem tudja, hogy amit lead az havi szinten neki van félre téve. Én a gyerekeimmel ezt tettem amikor dolgoztak jeleztem, hogy azt kérem szálljanak be a költségekbe évekig havi szinten fektettem be nekik, elég szép összegek gyűltek össze, teljesen el voltak ájulva amikor megkapták. Mindkettejük azóta is havonta fektet be.
2020. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
73%
a gyakori népe pntozott. talán a többség mégsincs a kizsákmányolósdi mellett. A szegénység más kérdés , de akkor nyilván ad is bele.
2020. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
37%
Akik lepontozták azokat a válaszokat, amik arról szólnak, hogy egy felnőtt gyereknek illene felajánlania egy havi összeget a rezsihez (remélem érzitek a különbséget, mert nem arról van szó, hogy a szülő várja el, hanem egy normális gyerek magától ajánlja fel ezt), azok mégis hany éves korig gondolják, hogy a szülőnek teljes körűen el kell látnia a gyerekeit?
2020. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
30%
Milyen kizsákmámyolósdi???? Aki ezt hiszi nem tud olvasni
2020. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
78%
A lakhatásért oke hogy nem fizetsz, de a rezsibe, kajába sem szállsz be? Nekem fura hogy nem jut eszedbe pl bevásárolni vagy ilyesmi. De mivel 20 éves vagy másnak ebben a korban meg a suliba albérletet fizetnek végül is nem annyira ördögtől való. Az is látszik hogy célod az elköltözés , tehát nem élősködő vagy. A szülők valószínű ezzel akarnak támogatni. Hát nézd ha nem 30 eves korodig akarsz a nyakukon lenni, ez még okés.
2020. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
80%

"Aki nem ért veled egyet, de korrekt értelmes nem személyeskedő és nem sértő válaszokat ad, miért kap lepontozást?"

Ezt miért pont tőle kérdezed? Nem csak ő pontozhat, hanem bárki, aki regisztrált és be van lépve.

2020. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem fura. Mi sem kértünk.
2020. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
87%
Bizonyos családokban nem fura. Azért egyszer-egyszer bevásárolhatnál vagy feladhatnál pár csekket. Tőlem sem kértek soha pénzt, de amikor már volt keresetem, akkor én ezt csináltam. Ha mentem haza, és tudtam, hogy kellene pár dolog, megvettem, ha meg postára kellett menni, én intéztem.
2020. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!