Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El fognak valaha is fogadni a...

El fognak valaha is fogadni a szüleim?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, 4 éve mondtam el a szüleimnek hogy meleg vagyok. Akkor azt hittem “jól” fogadták, azt mondták hogy időre van szükségük feldolgozni. Nem beszéltünk a témáról egy évig aztán lett egy párom, (akivel azóta is együtt vagyunk). Még akkor, 1 év csönd után elmeséltem a szüleimnek és kérdeztem hogy meg akarják-e ismerni. Nagy veszekedés volt, ők azt hitték hogy csak egy időszak volt ami elmúlt hiszen nem beszéltem róla. Akkor apám azt mondta hogy a házában soha nem lehet b*zulas nem hozhatom a páromat oda. És hogy az életem ezen részéről soha nem akarnak tudni semmit. Anyukám is ezt mondta, hogy nem fognak kitagadni, de nem lesznek kíváncsiak sose a páromra.

Mióta végeztem a középiskolával a bátyámmal lakom albérletben, dolgozom, eltartom magam. A szüleimmel azóta felületes a kapcsolatom, de néha még mindig bánt az egész. Ma délután lesz anyukám 60. születésnapja, hatalmas családi buli lesz, ahova a bátyám barátnője is hivatalos akivel 4 hónapja vannak együtt. (Nem a tesómat kritizálom ezzel). Hanem azt hogy az én párom akivel már 3 éve együtt vagyunk, sosem lesz meghívva.

És ha majd összeházasodunk (külföldön) akkor sem fognak eljönni az esküvőmre? A saját szüleim? Szeretnénk majd örökbe fogadni, az unokájukra sem lesznek kíváncsiak?

Tesóm azt mondja próbáljam elengedni az egészet, ő is próbált velük beszélni, teljesen eredménytelenül.



2020. aug. 23. 01:57
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen a hozzáállásuk, akkor maximum úgy lehet valamilyen változást kiprovokálni, ha a tesóval valahogy összefogtok ellenük. Mondjuk azt mondja, hogy ha téged nem látnak szívesen, ha a párodat is viszed, akkor ők sem mennek el a párjával a banzájra.
2020. aug. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nagyon jó hogy örökbe akartok fogadni és összeházasodni, nektek is jogotok van hozzá❤

Szerintem már az is nagy dolog, hogy felmerted vállalni. A szüleid elég idióták, hogy nem fogadnak el, attól még a gyereke vagy nekik. Szomorú hogy egy csomó embernek ilyen a felfogása, elítélö, miközben ugyanolyan emberek vagytok. Válasz a kérdésedre: Az unokáira biztosan kíváncsi lesz, ne aggódj.

2020. aug. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
66%

"az unokájukra sem lesznek kíváncsiak?"


Szerintem nem. Gyakorlatilag nem az unokájuk, legalábbis nemigen fogják annak tartani. Ne legyen igazam.

2020. aug. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg csak provokáció az egész. Jobb is ha külföldre mentek. Most figyelj az a helyzet, hogy így is elég csapás az, hogy meleg vagy. Én se lennék kíváncsi arra, hogy a fiam előttem nyalakodna egy másik csávóval. Meleg házasság, örökbe fogadás melegeknek meg egyenesen olyan téma nálam, hogy abszurd és szóba sem jöhet.
2020. aug. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan le lehet pontozni.

Először is, nagyon sajnálom kedves kérdező, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Szerintem semmi okuk téged elítélni. Szerintem ha rosszabbra fordul a kapcsolatotok a családdal, akkor ne is tartsátok. Attól te még ugyanúgy a gyerekük vagy, és ha te így vagy boldog, akkor nekik is örülniük kéne. Vagy legalábbis elfogadni.

2020. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy neked jogod van azzal lenni akivel akarsz, ugy nekik is joguk van nem elfogadni azt, akivel vagy.


Mindenki pattog, hogy a melegek jogai..oke persze..de masnak is joga van a szabad velemenynyilvanitashoz! Ha valakinek nem tetszik, akkor nem tetszik. Minden joga meg van hozza! Akarhol jarok, mindenhol azt tapasztalom, hogy a melegek es az ertuk lobbizok a legeroszakosabbak! Mert mi az, hogy nem borulsz a nyakukba oromodbe?! Hat azert, mert jogom van hozza! Csak ha a bu***rol van szo, akkor egyesek megfeletkeznek, hogy a masik embernek is lehetnek jogai!


A szuleidnek joga van vendegul latni azt, akit szeretnenek. Nem zaklatnak a melegseggel, tehat szabadon azzal vagy akivel szeretnel, de ne akar rajuk eroszakolni a fiucskadat!

2020. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
98%

Lehet hogy soha.


(Annyit azért megjegyeznék, hogy nem lehet ám csakúgy kukfoldon házasodni. Az első lépés, hogy megnézik, az állampolgárságod szerinti orszag törvényei elfogadják e külföldön kötött házasságot. Magyarország nem fogadja el a homoszexuálisok házasságát, így nem köthetsz házasságot sehol azonos neművel. Tehát első lépés majd az adott ország állampolgárságnak megszerzése kell hohy legyen)

2020. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
12%
Szeritnem is provokáció.
2020. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
21%

Nincs azzal baj, hogy meleg vagy. A baj azzal van, hogy szerinted ez normális és úgy teszel mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne egy pénisz az ánuszban.


A 4 fal között azt csinálsz amit akarsz, szíved joga. De légyszíves ne betegítsd tovább a társadalmat azzal, hogy örökbe fogadtok egy gyereket, mert ez beteg! Egy házasság kizárólag férfi és nő között történhet meg. Ez amit te akarsz mindennek ellent mond. Belegondolni is undorító, hogy majd rátok nyit a gyereketek szex közben. Szép traumával fog indulni az élete...


Még egyszer, nem azzal van a baj, hogy meleg vagy. Ezen nem tudsz változtatni. Szabad ember vagy, szabad akarattal, de nem a világnak kell hozzád alkalmazkodnia és eltűrnie a seggbe brokit apa házában, hanem neked kell szabályokhoz tartanad magad az egészséges emberek világában.


Nem a gyűlölet beszél belőlem, mert nem ítéllek el mint embertársad. Én is ember vagyok. Azt ítélem el, amit próbálsz elérni. Mert beteges.

2020. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
93%

9!


Majd mondom a szomszédaimnak, hogy megbetegítették a társadalmat,amikor örökbe fogadták a lányukat. Igaz, a kislány azóta már felnőtt, hetero kapcsolatban élő nő, saját gyerekkel, aki imadja a nagypapáit.


A gyereket még az is traumakent éri, ha a hetero szüleire nyit rá szex közben, de ez picit se zavarjon, ahogy az se, hogy épeszű szülő bezárja az ajtót, ha szexelni támad kedve.

2020. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!