Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El fognak valaha is fogadni a...

El fognak valaha is fogadni a szüleim?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, 4 éve mondtam el a szüleimnek hogy meleg vagyok. Akkor azt hittem “jól” fogadták, azt mondták hogy időre van szükségük feldolgozni. Nem beszéltünk a témáról egy évig aztán lett egy párom, (akivel azóta is együtt vagyunk). Még akkor, 1 év csönd után elmeséltem a szüleimnek és kérdeztem hogy meg akarják-e ismerni. Nagy veszekedés volt, ők azt hitték hogy csak egy időszak volt ami elmúlt hiszen nem beszéltem róla. Akkor apám azt mondta hogy a házában soha nem lehet b*zulas nem hozhatom a páromat oda. És hogy az életem ezen részéről soha nem akarnak tudni semmit. Anyukám is ezt mondta, hogy nem fognak kitagadni, de nem lesznek kíváncsiak sose a páromra.

Mióta végeztem a középiskolával a bátyámmal lakom albérletben, dolgozom, eltartom magam. A szüleimmel azóta felületes a kapcsolatom, de néha még mindig bánt az egész. Ma délután lesz anyukám 60. születésnapja, hatalmas családi buli lesz, ahova a bátyám barátnője is hivatalos akivel 4 hónapja vannak együtt. (Nem a tesómat kritizálom ezzel). Hanem azt hogy az én párom akivel már 3 éve együtt vagyunk, sosem lesz meghívva.

És ha majd összeházasodunk (külföldön) akkor sem fognak eljönni az esküvőmre? A saját szüleim? Szeretnénk majd örökbe fogadni, az unokájukra sem lesznek kíváncsiak?

Tesóm azt mondja próbáljam elengedni az egészet, ő is próbált velük beszélni, teljesen eredménytelenül.



2020. aug. 23. 01:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
23%
Jajj de jó barát vagy te 38-as. Öröm lehet veled beszélgetni.
2020. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
87%
39-es, a melegek nem különleges bánásmódot szeretnének, hanem ugyanolyat, mint a heterók. Azt, hogy beteges magyarázd meg, hogy miért. Mindenki nagyon okos, amíg nem kell érvelni. Azt meg, hogy szerinted a melegek választják, hogy azok legyenek, melyik elmegyógyíntézetböl szedted. xD Melyik akarna szerinted szembenézni az öt váró ítélkezésekkel, jogi akadályokkal, veszélyekkel (mind fizikiai és lelki)?
2020. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
35%

Neked jogod van melegnek lenni. A szuleidnek meg joga van megszabni hogy kit engednek be a hazukba es kit nem.



Mert ugye nem csak a melegeknek vannak jogaik.

2020. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
3%
Kedves 42es! Vannak divat b#zik! Hallottál róla? Mindenhol ez a szenny folyik! Vállald magadat! Csak akkor leszel önmagad, ha vállalod és sok liberális gyökér még adja is a lovat alájuk! Nekem ne magyarázd meg, hogy az összes meleg beteg, vagy defektesen születik! Ostobaság! Ez folyik mindenhol, és lásd az itteni kérdéseken is! Meleg vagyok e ha? Ha kipróbálom...? És társai!
2020. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
19%
Ez a divat-bu.ziság baromság. Miért lennének, ha a lakosság több, mint fele elítéli öket? Biztos van egy pár idióta, aki kitalálja, hogy meleg, mert figyelemhiányos, vagy hasonlók, de ez egy elhanyagolható szám. A fejlettebb országokban, ahol az emberek elfogadóak a lakosság kb. 2-3 százaléka meleg. A kérdések, amikre hivatkozol lehet, hogy olyanok álltal lettek írva, akik még maguknak sem ismerték be, hogy kik is valójában.
2020. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
43-as, neked hogy esne, ha a szüleid testvéred párját szívesen látnák, a tiedtöl pedig undorodnának? Az igaz, hogy nem csak a melegeknek vannak jogai, de ebben az országban, nekik kevesebb van.
2020. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
18%
Nálunk ilyen nem fordul elő, mert mindannyian heterok vagyunk. Es hasonlo ertekrenddel rendelkezunk mint a szuleink. Igy eleve ossze sem jonnek olyannal akire anyam azt mondana hogy takarodjon. Ehhez a legalja putris ciganyt kene hazavinnem akinek 2foga van es irni sem tud.
2020. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%

"A fejlettebb országokban, ahol az emberek elfogadóak a lakosság kb. 2-3 százaléka meleg." - Ettől fejlettebb egy ország? Mesélj még!


Egy ország nem attól lesz "fejlett", hogy minden liberális okádéknak teret ad. Épp ellenkezőleg, ami zülleszti a társadalmat pl. ez is, a kereskedelmi csatornák műsorai éjjel nappal bp, frizbi stb, "párttagság" háttérbe kellene szorítani, büntetni. Ugyanúgy azon embereket is, akik alapos indok és ok nélkül élnek segélyből. Először ezeket a dolgokat kellene rendbetenni, meg az ipart visszább szorítani. Ugyanis szolgát csináltak a magyar emberekből! A magyar embereket hazaáruló módon, méltóságuktól megfosztva eladták az iparnak! Csak sajnos a nép manipulálva van. CSOK, babaváró sz#rság, stb. A nép sajnos nem fog felkelni ezen dolgok ellen, mert passziválva van. Itt az ilyen embereket, akik országunk élén vannak, ölni kellene. Ezt meg is mondták, hogy ez a vezetés csak idehaza "működik", máshol ezek az emberek már halottak lennének - a szó szoros értelmében.

2020. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
86%
Egy szóval sem mondtam, hogy ettöl modernebb egy ország, de az ssetek többségében az elfogadottság arányosan nö az országok fejletségével, föként a nyugaron és Óceániában, bár már Ázsia pár országa is kezdi felismerni, hogy ez egy normális és elfogadható dolog. 48-as kommentelö, bocs, de te tipikusan az az ember vagy, aki neten szájhösködik, hogy ö mindent jobban tudna, de, ha odaültetnék, hogy na tesség, csinálja meg, azt se tudná, hogy hogyan is kell azt amit. Vannak hibák a magyar kormányban, de ezen nem úgy lehet változtatni, hogy felkelést szítanak. A mai világban minden megoldhatóbb higgadt módon és ez így van jól. Haladj a korral, vagy maradj le, de ne ítéld el azokat, akik nem az elözö évezredben élnek.
2020. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális orientáció nem változtatható meg, tehát a "divatb*zi" annyit jelenthet, hogy valaki azt mondja magáról, hogy az. Attól még nem válik meleggé. A melegség nem fertőző betegség. A melegek által nevelt gyerekek teljesen normálisan fejlődnek. A melegség és a pedofília nem ugyanaz, ne próbáljátok meg összemosni. Előbb olvassátok el ezeket:

[link]

[link]

[link]

[link]


Azt hiszitek, hogy még az orvosoknál is okosabbak vagytok? Vagy csak valami bigott nagyképű gyökér leült a GYK elé és kutatómunka nélkül terjeszti a hazug propagandát?

2020. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!