Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El fognak valaha is fogadni a...

El fognak valaha is fogadni a szüleim?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, 4 éve mondtam el a szüleimnek hogy meleg vagyok. Akkor azt hittem “jól” fogadták, azt mondták hogy időre van szükségük feldolgozni. Nem beszéltünk a témáról egy évig aztán lett egy párom, (akivel azóta is együtt vagyunk). Még akkor, 1 év csönd után elmeséltem a szüleimnek és kérdeztem hogy meg akarják-e ismerni. Nagy veszekedés volt, ők azt hitték hogy csak egy időszak volt ami elmúlt hiszen nem beszéltem róla. Akkor apám azt mondta hogy a házában soha nem lehet b*zulas nem hozhatom a páromat oda. És hogy az életem ezen részéről soha nem akarnak tudni semmit. Anyukám is ezt mondta, hogy nem fognak kitagadni, de nem lesznek kíváncsiak sose a páromra.

Mióta végeztem a középiskolával a bátyámmal lakom albérletben, dolgozom, eltartom magam. A szüleimmel azóta felületes a kapcsolatom, de néha még mindig bánt az egész. Ma délután lesz anyukám 60. születésnapja, hatalmas családi buli lesz, ahova a bátyám barátnője is hivatalos akivel 4 hónapja vannak együtt. (Nem a tesómat kritizálom ezzel). Hanem azt hogy az én párom akivel már 3 éve együtt vagyunk, sosem lesz meghívva.

És ha majd összeházasodunk (külföldön) akkor sem fognak eljönni az esküvőmre? A saját szüleim? Szeretnénk majd örökbe fogadni, az unokájukra sem lesznek kíváncsiak?

Tesóm azt mondja próbáljam elengedni az egészet, ő is próbált velük beszélni, teljesen eredménytelenül.



2020. aug. 23. 01:57
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
30%
En nem a kisgyerekekrol beszelek. Hanem aki pedofil. Szerinted az a hajlam egeszseges vagy sem? Termeszetes?
2020. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
29%

Mert az afrikai kisgyerekek nem tehetnek rola! Tobbseguk meg az anya mehben kapja el! Mig a buzak eseteben masrol van szo. Mondjuk meg is erdemlik...

Amugy erosen gyanitom, hogy te is inkabb ott matatsz, ahol a masik vegtermeke jon ki...

2020. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó téged miért tölt el ilyen feszültséggel a téma? Erről írjál valamit. Mitől félsz?
2020. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
13%

Nem felek,sot! Mint irtam jo hogy vannak, hiszen ennyivel is kevesebb ember szuletik. Tobbseguk nem fogad orokbe, vagy nem telik egy beranyara.


Azt viszont senki ne magyarazza nekem, hogy termeszetes,mikor nem az. Foleg,hogy rendesen ervelni sem tudnak mellette.


Plusz eroszakosak! Latod a Kerdezo is ki van akadva, hogy mi az, hogy a parjat nem hivjak meg...

Hat mert joguk van nem kedvelni a melegeket. Errol van itt szo.

2020. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
96%
19-es vagyok, újfent, a 31-eshez, szerintem nem egészséges, az inkább az önmegtartóztatás hiánya. A legtöbben nem kizárolag azt a korosztályt/életszakaszt szeretik, mégis csak azzal hajlandók, mert nem adnak „lentebb” a vágyaikból. 32-eshez, valahogy mégis elterjedt, ha szinte csak anyáról gyerekre terjedne, akkor nem lenne ekkora elterjedése, ettöl függetlenül nem tehetnek róla. Ugyanígy a melegek sem tehetnek róla. 34-eshez az utóbbi kommentekben magyaráztam el, hogy miért természetes rengeteg, észszerü, alátámasztott érvvel, csak képtelen vagy felfogni. Szerintem semmi eröszakos sincs abban, hogy egy fiú kétségbeesetten rendbe akarja hozni a kapcsolatát a szüleivel, mert szereti öket és szeretné, hogy szerepet játszanak a jövöjében.
2020. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
20%
Értem nem természetes. Az állatoknál is akiknél előfordul azért mert betegek, a mesterséges megtermékenyítéssel született emberek betegek, aki gyerekcsinálás nélkül szexel az is természetellenes. Az anális szex természetellenes, az orális is a védekezés természetellenes. Szaporodjatok és sokasodjatok. Belepofázni olyan témákba amikhez nem értesz természetes? Szivárványtól pánikrohamot átélni természetes?
2020. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
96%
19-es vagyok, ezt még a 31-es, 32-es és 34-es válaszokhoz: A lényeg az az, hogy rengeteg szemszögböl lehet vizsgálni ezt a dolgot, van aki természetesnek veszi, van aki természetellenesnek, de ennyi erövel rengeteg más dolog is természetellenes. A repülök, a gépjármüvek, az épületek, az üzemanyag, az elektromosság kihasználása (elektromos hálózat, akkumlátorok stb.) és még sok egyébb dolog, ami nélkül elképzelhetetlen lenne az életünk. Könnyü azzal az érvvel jönni, hogy természetellenes, de ez vagy rossz érv, vagy még csak nem is igaz, szemszögtöl függöen, egyébb érvet pedig még nem is mondtál. Találj ki valamit ami igaz is, vagy inkább ne is írj.
2020. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy itt ki diszkriminálja a homokosokat? Nem bántanak téged, nem szégyenítenek meg mi kell még? Mindenkinek joga van eldönteni, hogy kíváncsi-e a melegekre, vagy nem. Bocsi, de ez nekem undorító.


Van egy barátom aki meleg, jóban vagyunk, sokszor találkozunk. De biztos nem mennék el vele meg a pasijával egy programra, mert undorító.

2020. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
42%
Belefáradtam már felnyitni az emberek szemét. Majd halál után ha esetleg rossz helyre kerülsz, mert az igazságot egy férfi ánuszában kerested, majd kiderülnek a dolgok. Addig is, nem lesznek jogaitok se különleges bánásmód. Csak annyi ami minden NORMÁLIS embernek jár. Nem fogsz itthon soha összeházasodni egy férfival és sosem fogtok örökbefogadni gyereket. Ha nem tetszik, ez van. Ezt az utat ti választottátok. Nem kötelező szexelni férfiakkal és állat módon követni a vágyaitokat, miközben tudjátok, hogy BETEGES...
2020. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
44%
Megjött a túlvilágszakértő, normális ember. Mesélj még a mennyországról te szakértő.
2020. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!