Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13-18 évesek! Mennyire szólnak...

13-18 évesek! Mennyire szólnak bele a szüleitek abba, hogy milyen ruhákat/kiegészítőket vesztek?

Figyelt kérdés

Én kisvárosban lakok, nem nagyon van lehetőségem egyedül vásárolni. Ahol tudnék, az is messze van, és csak kevés, nem túl jó minőségű üzlet van. Egy órányira van a legközelebbi pláza, busszal vagy vonattal el tudnék menni, de egyedül semmiképp nem mennék, barátokkal nehéz összeegyeztetni. Így marad az, hogy anyukámmal megyek kocsival. Ilyenkor egyedül elenged a plázán belül természetesen, amég magának vásárol, de nagyrészt velem van. Ő is választ nekem ruhákat, ha tetszik, akkor felpróbálom őket, ha nem, akkor megmondom, meg ugye magamnak is választok. De néha van olyan, hogy nem merem megmondani, hogy tetszik egy-két ruha. Ezek általában “felnőttesebb” darabok. (Ne értsetek félre, nem durván, csak kicsit rövidebb szoknya, vagy nagyobb kivágás - de nem annyira!!!)


Nálatok hogy van ez? Ha valaki bevásárlóközpont/bevásárlóutca közelében lakik, azt gondolom elengedik egyedül. Kisvárosiak, nálatok hogy van ez? (Nagyvárosban élők válaszát is várom)


16/L



2020. aug. 31. 19:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
33%

Beleszólnak, gyakorlatilag ők fizetnek és nem minden tetszik nekik és akkor azt nem vesszük meg.

16/F

2020. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
#1 Ha valami neked tetszik, nekik nem, akkor onnantól nincs beleszólásod? Ha valami nem tetszik nekik, szóba se jöhet?
2020. aug. 31. 19:54
 3/44 anonim ***** válasza:
44%
1-es vagyok. Akkor nem, de ők egyébként is szigorúak. Ha vitatkozni kezdek, az csak ront a helyzeten. Nálad?
2020. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egyáltalán nem szólnak bele, pedig fiatalabb vagyok nálad. Persze, ö veszi a cuccokat, meg van amikor egyedül megyek barátokkal, a pláza max 15-20 perc tölünk(nagyváros)

Általában hoz nekem a rövidebb cuccokat, vagy a kivágottakat, tudja mi illik bele a stílusomba és mi nem. Miért szólnának bele? Mellesleg 16 éves vagy, azt veszel fel ami neked tetszik és szeretnéd felvenni.

2020. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sajnos nagyon szigorúak a szüleim. Multkor is kinéztem egy tök jó miniszoknyát egy vagány toppal de apu nem akarta megvenni.

16/F

2020. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

#3 Nálam ennyire nem szigorúak, amit szeretnék, azt megvehetem, csak néha olyan dolgokat nem “merek” megmutatni, hogy “na ezt tetszik”, amik az ő stílusukba nem férnek bele.


#4 Jó neked, hogy ennyire lazák a szüleid. Az enyémek nem ennyire azok.


#5 Nem is értem, miért...😂😂

2020. aug. 31. 20:36
 7/44 anonim ***** válasza:
83%

Nem nagyon szólnak bele , persze el mondják a véleményüket .

Én eléggé szabad vagyok mondjuk a hajszínem miatt is mivel halvány pink jelenleg . 14 éves korom óta eléggé “extrém” színekre van festve . Eredetileg rettentően világos szürke majdnem fehér a hajam amit én nagyon utáltam mindig emiatt is van festve

2020. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%

"Eredetileg rettentően világos szürke majdnem fehér a hajam amit én nagyon utáltam mindig emiatt is van festve"

neeeeeeee nekem olyan kell :(

2020. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
42%
#5 Én megveszem neked!! :D
2020. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
10%
Megvenni azt veszek/rendelek semmit, anyam mindig bele szol abba hogy oltozok fel
2020. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!