Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13-18 évesek! Mennyire szólnak...

13-18 évesek! Mennyire szólnak bele a szüleitek abba, hogy milyen ruhákat/kiegészítőket vesztek?

Figyelt kérdés

Én kisvárosban lakok, nem nagyon van lehetőségem egyedül vásárolni. Ahol tudnék, az is messze van, és csak kevés, nem túl jó minőségű üzlet van. Egy órányira van a legközelebbi pláza, busszal vagy vonattal el tudnék menni, de egyedül semmiképp nem mennék, barátokkal nehéz összeegyeztetni. Így marad az, hogy anyukámmal megyek kocsival. Ilyenkor egyedül elenged a plázán belül természetesen, amég magának vásárol, de nagyrészt velem van. Ő is választ nekem ruhákat, ha tetszik, akkor felpróbálom őket, ha nem, akkor megmondom, meg ugye magamnak is választok. De néha van olyan, hogy nem merem megmondani, hogy tetszik egy-két ruha. Ezek általában “felnőttesebb” darabok. (Ne értsetek félre, nem durván, csak kicsit rövidebb szoknya, vagy nagyobb kivágás - de nem annyira!!!)


Nálatok hogy van ez? Ha valaki bevásárlóközpont/bevásárlóutca közelében lakik, azt gondolom elengedik egyedül. Kisvárosiak, nálatok hogy van ez? (Nagyvárosban élők válaszát is várom)


16/L



2020. aug. 31. 19:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tetszenek a kivágott ruhák, a magassarkúk, de a tűsarkúk már nem. Fülbevalót is szoktam hordani, és a sminkkel sincs semmi bajuk. Anyámék nem szólnak egy szót sem, azt mondják, hogy az én dolgom.


16/F

2020. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig nincs gond amig azt vesznek ami neked is tetszik, de esetleg van 1-2 darab, smi nekik nem tetszik és azt nem veszik meg. Még mindig olyan cuccaid lesznek amit szeretsz. Mégiscsak a szüleid. Mondjuk elég tág korosztály írtál, 13 évesen még simán beleszólnék, 18 évesen már kevésbé. Egy szülő.
2020. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim válasza:
55%

Nekem se szolnak bele, ha megveszem a tűsarkút és a miniszoknyát. Sőt tangát nem is szoktam felvenni alá.

25/F

2020. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tudom, hogy mennyire szólnának bele. Én rühellem a divatot, semmi értelmét nem látom, egyszerű fehér pólókat, egyszínű rövidnadrágokat meg farmert hordok. Eddig még nem volt bajuk ezzel. 18/F
2020. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

hm...mennyi miniszoknyás fiúcska van itt! Nincs kedvetek átjönni hozzám? Mondjátok meg anyunak, hogy itt jól el lesztek fenekelve, amiért ilyen cuccokat hordotok. Akkor biztos elenged majd.

32/N

2020. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
#11, #13 Feldobtátok s napom😂😂
2020. aug. 31. 21:35
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:27

benne vagyok ha nem vagy homo! :D

2020. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Miért nem rendelsz? Én mindig rendelek 😁
2020. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim válasza:
2%

"Ezek általában “felnőttesebb” darabok."


Magyaran a kerdezo is prostinak keszul, minnel hamarabb szeretne megelni a testebol, ezert kell a munkaruha.

2020. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Szeretek vásárolni, és netes dolgokkal megszívtam már. Egyébként szüleim kiakadnának, ha megtudnák, hogy rendeltem valamit és nem szóltam, ha meg szólok, ugyanott tartunk. De azért nem az van, hogy azt kell hordanom, amit ők akarnak, csak bizonyos dolgokat nem engednek.
2020. aug. 31. 22:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!