Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13-18 évesek! Mennyire szólnak...

13-18 évesek! Mennyire szólnak bele a szüleitek abba, hogy milyen ruhákat/kiegészítőket vesztek?

Figyelt kérdés

Én kisvárosban lakok, nem nagyon van lehetőségem egyedül vásárolni. Ahol tudnék, az is messze van, és csak kevés, nem túl jó minőségű üzlet van. Egy órányira van a legközelebbi pláza, busszal vagy vonattal el tudnék menni, de egyedül semmiképp nem mennék, barátokkal nehéz összeegyeztetni. Így marad az, hogy anyukámmal megyek kocsival. Ilyenkor egyedül elenged a plázán belül természetesen, amég magának vásárol, de nagyrészt velem van. Ő is választ nekem ruhákat, ha tetszik, akkor felpróbálom őket, ha nem, akkor megmondom, meg ugye magamnak is választok. De néha van olyan, hogy nem merem megmondani, hogy tetszik egy-két ruha. Ezek általában “felnőttesebb” darabok. (Ne értsetek félre, nem durván, csak kicsit rövidebb szoknya, vagy nagyobb kivágás - de nem annyira!!!)


Nálatok hogy van ez? Ha valaki bevásárlóközpont/bevásárlóutca közelében lakik, azt gondolom elengedik egyedül. Kisvárosiak, nálatok hogy van ez? (Nagyvárosban élők válaszát is várom)


16/L



2020. aug. 31. 19:43
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
66%
#30 Látom most regisztráltál, csak nem ugyanaz vagy, mint a 23-as, csak írtál gyorsan egy másik profilról, mert láttad, hogy lepontoztak? Mégegyszer le ne írd a szenvedéstörténeted, most sem fog érdekelni senkit. Ezt szülőként írom, nem gyerekként, úgyhogy nekem felesleges diákmunkát ajánlgatnod, ha erre is az lenne a reakció.
2020. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem kedves 31es. Nem a 23-as vagyok ☺️. De attól még lehet véleményem...nem? Szabad országban élünk...szólás szabadság van.
2020. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
#30 Úgy tűnik, nem esett le, hogy a kérdés nem a pénzről szól. Nem esett le, hogy azért megyek anyukámmal vásárolni, mert nincs más lehetőség? Nem fogok egyedül buszozni, korona idején egyáltalán buszozni se. Van saját pénzem, de abból se vehetek meg bármilyen hülyeséget. De úgy tűnik, a picike agyadnak ezt nehéz befogadni.
2020. szept. 1. 15:37
 34/44 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kérdező...és a te picike agyad nem tudja befogadni azt, hogy anyád nem fog neked mindent megengedni 16 évesen? Írtad, hogy amit választ és neked is tetszik azt megveszi neked...de azért ne várd már el, hogy 16 évesen téged "felnőtt" ruhákban fog iskolába járatni.Ráérsz vele bőven pár év múlva...persze nyilván nem arról van szó, hogy neked most nyakig gombos apáca ruhába kéne járni...de azért elnézve sok mai kis tinihölgyecskét...kb úgy néz ki, mint aki felnőtt filmes castingról jön. Aztán meg sírtok ha a fiúknak csak arra kelletek. Nem kell ahhoz mell és fenék kidobós ruha, hogy valaki csinos és divatos legyen. Egyébként meg akkor is tartom a véleményem, hogy 18 éves korod után, saját pénzből azt veszel meg amit akarsz, mert már (nem igazán) szólhat bele. Ha tetszik, ha nem.
2020. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ez a besavanyodott válaszoló, aki egy ideje itt írogat neked, csak azért jött ide, hogy levezesse a feszkót, amiért annak idején a szülei nem engedtek megvenni neki egy ruhát, most meg amikor már lenne rá pénze, az alakja nem olyan, amin bármi is jól állna, és a puncija is bepókhálósodott. Ez a megkeseredett, tenyérbemászó stílus, meg hogy képes volt új regisztrációt csinálni csak azért, hogy erősítse a véleményét.... egyértelmű, hogy csak vergődni jött ide. Nem érdemes foglalkoznod vele.
2020. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
35ös ☺️. Nem értem honnan szeded ezt az új regisztrációs dolgot 😅😅😅. Olyan butaságokat találsz ki...te most erről meggyőztef magad? Mert ugyan mutasd már meg nekem is, hogy mennyire friss ez a regisztráció...tudtommal kb 2.5 hónapos lehet nagyjából...a 180 napot biztos nem éri el, mert még csak a 4es szinten vagyok. 😳😳😳😳 Az alakom most sajnos 30 hetes terhesen valóban nem olyan, mint korábban, de szerencsére azért az S méretű ruháim még rámjönnek azért...és még így 8 kiló plusszal is mondják, hogy "de szeretnék ilyen csinos kismama lenni, mint te". Szóval megint mellélőttél.😅 Ne aggódj az én puncikámért...nem pókhálós az...szerencsére van egy jóképű férjem aki tesz róla, hogy ne legyen ott lent gond. Harmadszor is mellélőttél. ☺️
2020. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
74%
#36 Ha ilyen szipi-szupi lenne minden, mint ahogyan igyekszel beállítani, akkor nem azon élnéd ki magadat, hogy tinilányokat cseszegetsz az interneten. :)
2020. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
😅 te meg nem térnél el a témától, ami ruhavásárlással kapcsolatos volt, csak mert valakinek más a véleménye, mint neked...
2020. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül te tértél el a témától azzal, hogy leírtad a gyerekkori kálváriádat, amikor anyukád nem vett meg valami pics@nadrágot, aztán meg felnőttkorodban vásárlásmániás gyűjtögető lettél. Mikor láttad, hogy senkit nem érdekel, átléptél egy másik accountba, ami elég friss, még a pipák sincsenek ott a neved mellett, és arról kezdtél el ugyanolyan stílusban nyavalyogni, a kérdezőt fikázva, hogy erősítést nyerj, és végre valaki megsajnáljon. Nem hiszem, hogy erre bárki is kíváncsi lenne, úgyhogy szerintem fejezd be, mert csak egyre cikibb, amit csinálsz.
2020. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%
😅😅 te még mindig ezen lovagolsz? Hihetetlen vagy! Nem érted meg, hogy a 23-as válaszoló nem én vagyok? Ez már vicc...tiszta para vagy, hogy ilyen elméleteket gyártasz...menj szerintem valami szakrendelésre ahol kikezelnek a képzelgéseidből.
2020. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!