Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjam el a szüleimnek vagy...

Mondjam el a szüleimnek vagy várjak amíg kiderül?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok jelenleg. Meleg vagyok de csak kevés ember tudja. Augusztusban volt egy kissebb házibuli ahol az emberek 3/4 részét nem is ismertem, volt ott egy srác akivel csókolóztam de se elötte se utána nem is beszéltem vele és a teljes nevét se tudom legalábbis elmondta de hosszú bonyolult német neve van amit részegen nem tudtam megjegyezni. De valaki lefotózta ezt a csókot és ez az ember tudta hogy ki vagyok de nem ismert csak az öcsémet. Az öcsémnek el is küldte a képet egyébként az öcsémmel egyáltalán nem vagyok jóba. Folyton bunkó velem és mindenért kifiguráz. Bármi történik velem abba bele szól hogy így meg úgy kellett volna csinálnom. A tesóm persze nem tudta hogy meleg vagyok. A képet több haverjának is elkülde és pár barátomnak is. Most a képpel zsarol, először csak annyi volt hogy mosogassak el helyette takarítsam ki a szobáját meg csináljak neki kaját de már azt akarja hogy vegyek neki 20ezres pulcsit különben megmutatja a képet a szüleinknek. Én meg nem fogom neki megvenni az biztos de azt se akarom hogy a szüleink megtudják hogy meleg vagyok mert nem fogadnák túl jól. Most nem tudom hogy mi legyen, elmongyam a szüleimnek vagy hadjam hogy kiderüljön?

2020. szept. 9. 22:00
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
94%

Mond meg a szüleidnek, hogy az öcséd zsarol azzal, hogy meleg vagy.

Még nem éreztem magad készen erre a beszélgetésre, de miatta korábban meg kell ejteni.

2020. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
2%
Engem miért nem akart soha senki normálosan zsarolni? Pedig aztán próbáltak, de valahogy a lisztes fóliás zacsika segített, "hmm van egy fehér poros zacsika a szobádban (iskolában a szekrényedben ) nagyon csúnya dolog ám " igen, a liszt segít a delete gomb megnyomásában. Érdekes tulajdonsága van.
2020. szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
74%
Ha megmutatja a fotót a szüleidnek, mondd azt, hogy részegek voltatok a házibulin, ez a srác pedig lesmárolt, de azt sem tudod, kicsoda.
2020. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
98%
Ha valóban meleg vagy és nem csupán az ittas állapot és a pillanat heve hozta, előbb-utóbb úgyis meg kell tudniuk. Mondd el, hogy az öcséd zsarolt vele, és miket akart kérni tőled azért, hogy ne mutassa meg a fotót.
2020. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
96%

Az hogy az öcséd szétküldte mindenkinek annak a szüleid sem fognak örülni, úgyhogy ha már jitálalsz szerintem ezeket is mond el.

Amúgy tényleg jobb ha tőled tudják meg. Lehet hogy nehezen emészti majd még, de adj nekik időt.

2020. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%

Én nem mondanám el (de én heterokent se beszélem ki a maganeletem, nem értem homokent miért kéne. Csak akkor tudták meg hogy hetero vagyok amikor bemutattam a barátom 22evesen..

Max ha már elköltöztem vagy el tudnek költözni simán ha úgy reagálnak.

Ha meg kiderül a kép miatt és azt mondják miért nem mondtad el azt mondanám hogy maganugyem vagy hogy tudtam hogy nem elég toleránsak stb vagy még nem vagyok biztos benne vagy hogy lesmaroltak random hogy ezzel zsaroljanak nem tudom


De amíg ott kerulgetnénk egymást nem mondanám el max anyámnak de inkább neki se mert nem akarom hogy titkolozzon de mondjuk nem is tud titkot tartani:d

2020. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
19%
Ezért nem vagy meleg, előbb mondd el a szüleidnek hogy mi történt, azt is hogy részegek voltatok, és hogy ez történt, nincs ebből semmi baj.
2020. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
95%

Összehívnám a anyut-aput-öcsit, és elmondanám, hogy ez a helyzet.

Azért nem tudtak róla, mert

1, magánügy

2, tisztában vagy vele, hogy nem túl toleránsak ebben a tekintetben


Ha egy lánnyal smároltál volna, a kutyát nem érdekelte volna - ez nyilvánvaló.

Azonban melegként is jogod van békében és nyugalomban élni, amit azonban ellened elkövettek , az bűncselekmény, holott te senkinek nem ártottál.

Az öcséd egy aljas patkány zsaroló, bárminemű ellenérzés nélkül feljelenthetnéd az összes többi kis ótvar t.konnyal együtt, akik erre verik, mert másra nem megy.


A minimum, hogy bocsánatot kér a kis féreg, ha nem akarja a rendőrségen magyarázni, hogy nem is úgy gondolta.

Remélem, nem dobnak és /vagy tagadnak ki éppen téged emiatt.


Öcsédnek csinálnék egy 40es szájat így most nagy hirtelen. 😡

2020. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
94%

Kérném az öcsém, hogy mutassa meg, hogy tényleg megvan neki a kép és nézném, a telefon melyik részéről szedi elő.

Én is összehívnék mindenkit és úgy beszélnék róla, hogy öcsi megzsarolt egy képpel. Ha nem hiszik ezt el a szülők, akkor mondanám, hogy itt van öcsi, nézzék meg a telóját. Ha nem találod a képei között (könnyen lehet, hogy nincs lementve vagy el van rejtve), akkor a Messengeren belül küldött/fogadott képek között ott lesz.

Vagy: elkapod az öcsédet, falhoz vágod és megmondod neki, hogy péppé vered, ha el meri mondani a szülőknek. Szóval ezek után öcsike reménykedjen, hogy sehonnan nem tudják meg.

2020. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
30%
Könnyű más farkaval verni. a csalánt. Aha, persze mondja el bátran aztan mondják hogy már nagykorú vagy nem felelnek érted szedd a cuccod..Nem véletlen fél tőluk ocsike se véletlen lett ilyen empatikus..
2020. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!