Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jómódú családok! Ti kölcsön...

Jómódú családok! Ti kölcsön adjátok drágább autótokat gyermeke(i)teknek?

Figyelt kérdés

Jómódú család : emeletes ház, több autó, lehetőség szerint nem olcsóbb mint 10 millió forint egyik sem.


Ha igen, milyen feltételekkel?


2020. szept. 12. 07:08
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Utolso! Ne aggodj, nem is leszel olyan helyzetben soha.
2020. szept. 12. 08:10
 12/51 anonim ***** válasza:
51%

Miből gondolod?


Mint írtam, a tanulásra és lakásra már most teszünk felre, pedig az első baba még csak pocakban van, szóval nyilván nem állunk rosszul anyagilag.


Igaz, milliárdosok sem vagyunk, nem vágyunk rá, bar nem is gondolom, hogy ennyire gazdagnak kell lenni ahhoz, hogy valaki autót vegyen a gyerekének.


De nem értem, mi fura abban, ha valaki úgy véli, kapjon is tamogatást a gyerek és tanuljon is meg megdolgozni a dolgokért? Szerintem ez a fajta egyensúly a legkorrektebb dolog.

2020. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
76%
Szegény gyerek, azért ugye az ereit nem vágja fel, hogy nem Bentley-t kap, csak bömöst?
2020. szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hanem tudom.

Az már rossz ,és kiestél a játékomból amikor azt írtad, hogy teszünk félre.


Az a kategoria akikre én értettem simán 2 havi fizetésből vesz egy házat, és nem kuporgat.


Az a kategoria akikre én értettem nem szadista és nem sajnálja a kocsit a gyermekétől. Te nem tartozol abba a kategóriába akikre én értettem a kérdést , akár hiszed akár nem

2020. szept. 12. 08:52
 15/51 anonim ***** válasza:
72%

Tehát aki úgy gondolja, a jellem fejlődésének jót tesznek a saját önerőből elért dolgok, az szadista? :D


Kicsit beteg vagy. Mondjul ez már abból is gondoljató volt, hogy azzal foglalkozol, milyen kocsit kapott/nem kapott egy ismerősöd. Abszurd.

2020. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Te vagy a beteg. Egy tehetős család nem vonja meg a földi javakat gyermekeitől ,mert hisz abban, hogy soha nem kell majd bányában dolgozzon 80 ezer forintért.
2020. szept. 12. 08:56
 17/51 anonim ***** válasza:
71%

Földi javak, hát meghalok 😂


Nem gondoltál még arra, hogy normális embereknek a kocsi csak egy eszköz, ami elviszi őket A-ból B-be es nem úgy tekintenek rá, mint valami csodára?


Nőjjél fel, aztán beszélgessünk. Látszik, hogy max. 20 éves fiú vagy, azokna ilyen beteges mániája a kocsi.

2020. szept. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Ezt a válaszodat az ezotéria rovatba írd!


Ha meghalsz az olyan szempontból nem rossz, hogy nem szennyezed az amúgy is szennyezet GyK oldalát válaszaiddal!


Bocsássa meg neket a Jóisten a bűneidet! Na szevasz.

2020. szept. 12. 09:05
 19/51 anonim ***** válasza:
71%
A kérdezőnek egyértelműen a provokáció a célja a válaszai alapján, úgyhogy ne tápláljátok.
2020. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
A kilencvenes és a kétezres években én pont az a fiatal voltam, aki a jólszituált vállalkozó család első szülött és egyben egyetlen fiúgyermeke. Apám, aki a tulaj és családfő volt, nem tartotta sokra a személygépkocsit, neki csak olcsó autója volt, de nekem közös összefogással lett 911 Carrerán (Porsche). Tehát én azzal jártam, azaz nem kölcsönadták nekem, hanem nekem volt komoly autóm a családban.
2020. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!