Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg az apám...

Miért nem érti meg az apám hogy utálok vezetni?

Figyelt kérdés
Normálisan megmondtam neki hogy nem szeretek autót vezetni, mert nekem nem jön be a dolog. Azóta úgy kezel mintha valami szemét bűnöző lennék, és állítása szerint egy teljesen értéktelen ember lesz abból aki nem autóval közlekedik. Ott ahol élek nagyon jó a buszközlekedés, a közlekedésem meg van oldva, tehát nem kell neki minden nap engem fuvaroznia. Amúgy az egész család az ő oldalán áll, emiatt utál mindenki,mit tegyek?

2020. szept. 12. 20:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%

Mond meg apádnak,hogy ez a generációk közötti szakadék. Az ő nagyapja meg disznótorba szeretett járni, de ő nem.

Vannak tanulmányok,hogy a fiataloknak csak nyűg a vezetés. Nekünk még kikapcsolódas,szabadság, hatalom

2020. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%
Én is szeretek vezetni, üres utakon. Ebben az őrületbe, dugókba nem. Felsővezető vagyok. Azt gondolom, hogy nem függ össze a beosztott-vezetői szereppel, hogy szeret-e autót vezetni az ember vagy nem.
2020. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 vantel ***** válasza:
67%
Kedvencem a dugóban vezetés és az útlezárások. Terelések igazi közkincsek. Csatorna fedelek megérdekesítik a közlekedést.
2020. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%
Fiú vagy, vagy lány, kérdező? Én sem szeretek vezetni, van ugyan jogsim, de minek. Én úgy látom, hogy inkább a pasik felé elváras ez, hogy vezessen.
2020. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha tényleg úgy kezelnek, ahogy írtad, akkor sajnálom tényleg :( Ebben az esetben nem teljesen komplettek. És nem tudom, mit tudsz velük csinálni, egy idő után biztos elfelejtik, túllépnek a dolgon.


Engem is nagyon nyomtak a szülők a jogsira. Utáltam, de fizették nekem, támogattak benne, aztán jogsiszerzés után sem vezettem soha. Nem örülnek neki egyáltalán, mert nálunk is mindenki egyrészt autób*zi, másrészt baromira el vannak kényelmesedve, vagyis mindenhová kell nekik az autó. De nekem semmi szükségem rá, elvagyok a buszokkal.


Autót vezetni egyáltalán nem kötelező, nem leszel tőle boldogabb, vagy jobb ember, szóval tök felesleges hisztizni miatta.

2020. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
94%
Nagyon rég óta van jogosítványom, mégsem vezetek. Engem sem érdekel, és sokan nem ismerik be, hogy ez sem való mindenkinek, egyszerűen ebben sem jó mindenki, ahogy pl. gyereknevelésben sem... de jobb az utakon szerencsétlenkedni és másokat veszélyeztetni, mint bevallani önmagunknak, hogy kész, ez sajna nem megy. Lehet itt jönni azzal a sok gyakoris Colin McRae-nek, hogy de márpedig gyakorlással megy, de vannak olyan emberek, akik nem valók volán mögé, és kész.
2020. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
42%

#15

:D

De most miért gúnyolódsz rajtunk?

2020. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
87%
Vannak emberek, akiknek az a normális, megszokott, hogy csak autóval közlekednek. De köztük is van a fanatikus, aki képtelen megérteni, ha vki máshogy gondolkodik. Úgy látszik, édesapád ilyen. Sajnos nem igazán tudsz mit kezdeni evvel, vele van a probléma, nem veled.
2020. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%

Hát valószínűleg mert belefeccolt egy csomó pénzt/munkát. Rám is neheztel neveloapukam ezért és tökre igaza van inkább nem kellett volna, sajna nem gondoltam bele hogy nincs is rá szükségem, kornyezetbarat és olcsóbb stb szívesebben bambulok a buszon mondjuk vidéken más lenne ahol nincs forgalom ott elgurulok komótosan szívesen.. szóval nincs motivaciom így meg nincs értelme ezen stresszelnem


Viszont mivel nővérem is kocsival jár már pedig tényleg szarul ment neki kvázi reménytelennek mondták:D, pont emiatta neki lett motivációja hozzá valami munkához elvárás volt hogy videkre is tudjanak menni kocsival és nagyon akarta azt a munkát is, szóval át lehet lendülni a stresszrészen de nekem nem éri meg

2020. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%
Apádnak megmondhatod, hogy teljesen fölösleges megtanúlni vezetni, mivel pár év mulva jönnek az önvezető autók, és akkor úgyis kitiltják az ember vezette járműveket az utakról. Mert az ember csak felesleges zavaró tényező lesz a hibátlanúl vezető robotok közöt.
2020. szept. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!