Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg az apám...

Miért nem érti meg az apám hogy utálok vezetni?

Figyelt kérdés
Normálisan megmondtam neki hogy nem szeretek autót vezetni, mert nekem nem jön be a dolog. Azóta úgy kezel mintha valami szemét bűnöző lennék, és állítása szerint egy teljesen értéktelen ember lesz abból aki nem autóval közlekedik. Ott ahol élek nagyon jó a buszközlekedés, a közlekedésem meg van oldva, tehát nem kell neki minden nap engem fuvaroznia. Amúgy az egész család az ő oldalán áll, emiatt utál mindenki,mit tegyek?

2020. szept. 12. 20:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Magyarországon sok szülő (különösen az apák) tényleg azon a szinten van, hogy ha ő vezet, akkor a gyerekének is kell, ha férfi vagy, szintén vezetned kell, ha nem akarsz vezetni (mert mondjuk utálod, vagy tudod, hogy semmi érzéked hozzá), akkor meg elkényeztetett, lusta vagy. Persze elnézve az ország állapotát, cseppet sem meglepő, hogy az emberek többsége meglehetősen egyszerű gondolkodású.

Nekem a negyedik forgalmi sikerült, és csak azért csináltam meg felnőtt fejjel, mert apámmal dolgozom családi cégnél, és erőltette, hogy csináljam meg.

Rohadtul utálok vezetni, szerencsére csak ritkán kell, de apám azt hiszi, azért mert ő szeret vezetni és jól is vezet, nekem is kell tudnom és nekem is van érzékem hozzá. A kedvencem, mikor erőltet egy veszélyes kanyargós hegyi utat, mert ő is arra vezetetett hosszú évekig.

2023. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!