Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok hozzá,hog...

Szülők mit szólnátok hozzá,hogy ha a lányod azzal állítana haza hogy egy roma barátja van akivel az egyetemen ismerkedett meg ? Szaktársak egyépként a fiúval

Figyelt kérdés

Elfogadnátok ?

Ha egyépként tisztelet tudod intelligens és nem telepen lakik hanem kifejezetten jó környezetben és mondhatni tehetősek is


2020. szept. 18. 15:58
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
59%

De rasszista ez a magyar társadalom bakker...

Igenis vannak normálisak, ugyanúgy, mint ahogy a magyarok között is sok rossz ember van.

Szóval nekem teljesen mindegy lenne, hogy roma-e, vagy sem.

2020. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
40%
A küszöbömet se léphetné át .
2020. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy értelmes jóravaló srác, akkor semmi gond, ha egy ilyen tipikus primitív kancigány, akkor nyilván nem repesnék.
2020. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
57%
A főnököm cigány, 25 éve dolgozunk együtt. A barátnőm lányát meg egy echte magyar egyetemista ölte meg. Úgyhogy a rasszista barmok mehetnek a francba.
2020. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
37%
Magamban forrtyognék és szomorú lennék a tudat miatt, hogyha gyerekük lesz viszi tovább a vért, de - mivel a lányom boldogsága a legfontosabb, és ha normális a pasi, akkor semmi ellenvetésem nincs. De ezt kiismerni, hosszú idő.
2020. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
74%

21

Kivételek mindig vannak de nézd meg az arányokat.

Ha nem is a sráccal lenne gond,annak van egy családja, rokonok, unokatesók..

2020. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
64%
Hát, inkább a srác legyen családtag, mint innen bárki.
2020. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
29%

Attól függ! Mennyire fekete!

De én sem repdesnék attól függetlenül!

2020. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
47%

Nemár... Szóval így állunk? Én is roma vagyok és magyar barátnőt szeretnék, de úgylátszik nem lesz.. Elég rasszisták.. :(

(azért magyar barátnőt szeretnék mert nem tetszenek a romák)

16f

2020. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
64%

Marhára nem érdekelne. Nem a származásuk, hanem a gyerekkori minta, környezet viselkednek a klasszikus cigányok úgy, ahogy. Nekem is van cigány ismerősöm, nem is egy. Ha nem látnád az arcát, fogalmad sem lenne a származásáról. Mint írtad, ő is rendes, intelligens.

Tehát? Komolyan, mi köze a származásának ahhoz, hogy elfogadom-e?

Nem a származásuk, hanem a viselkedésük alapján ítélem meg az embereket. Tehát ha pl.25 lenne a lányom barátja látni se akarnám. De ő gondolom csak egy troll, úgyhogy tökmindegy:D

2020. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!