Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok hozzá,hog...

Szülők mit szólnátok hozzá,hogy ha a lányod azzal állítana haza hogy egy roma barátja van akivel az egyetemen ismerkedett meg ? Szaktársak egyépként a fiúval

Figyelt kérdés

Elfogadnátok ?

Ha egyépként tisztelet tudod intelligens és nem telepen lakik hanem kifejezetten jó környezetben és mondhatni tehetősek is


2020. szept. 18. 15:58
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
56%
34 ez engem is érdekelne. Én is le vagyok pontozva a véleményemmel úgy, hogy cigány a párom, szóval nem vagyok rasszista, viszont az első sorból informálódok a témával kapcsolatban.
2020. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, magad minősíted. De hogy válaszoljak: nekem kifejezetten jó tapasztalataim vannak a cigányokkal. Mind munkatársként, mint egykori osztálytársakkal. Sok magyar elmehet a fenébe mellettük... Csak esélyt kell adni a cigányoknak, nem megvetni őket látatlanban, kiváló munkások tudnak lenni. És emberileg se utolsók.
2020. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
72%

35

Látod, itt már minden megtörténik, ha cigányról mondasz jót/rosszat, azért vagy lepontozva, ha magyarról ugyanezt, akkor meg azért.

2020. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
46%
Valakinek a kicsi lelkében nagyon nyomott hagyott, hogy a cigány az cigány és nem más elnevezésű. Nem kell szépíteni kicsit sem és nem is kell velük keveredni.
2020. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
85%

35

Látom... :D csak nehezen értem. Nekem mindkét oldalt viszonylag képviselő a véleményem, hiszen benne vagyok, szóval létező dolog, a család elfogadta, engem is az övé, ergo a kérdésre a válasz többnyire pozitív, mert van ilyen.

Viszont ehhez olyan család is kell, aki ezt elfogadja, mindkét oldalról.

Én szimplán leírtam arról a férfiről a tapasztalatomat akik szeretek, attól még van róla egy reális képem, ahogyan a barátairól is. Családnak/igaz barátoknak tényleg cukormáz, ezzel semmi gond. Én a továbbiakat gondoltam ami van még ezen kívül mögötte, szóval egy tanult cigány nagyon zsivány tud ám lenni, és mivel azok nem úgy beszélnek, hogy mivan gádzso pakojjá ki, hanem baromi modorosan, és amíg azon ámulsz, hogy milyen normális, észre se veszed, hogy egyébként már mindenedet elvette. /itt egyébként nem tolvajlásról beszélek kimondottan, mert a tanultak nem zsebtolvajok, csak ezt a példát volt egyszerű felhozni/

2020. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
86%

39

Értem mire gondolsz. Nem lop meg, de szép szavakkal kicsalja tőled ami kell neki.

Igen, ilyen is van.

2020. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
23%
Csak a személyisség számít te rasszista bunkó.
2020. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
69%
Red, itt is rontod a levegőt?
2020. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
54%
Én cigány vagyok, nem látszik egyáltalán. Pedagógus vagyok. Büszke vagyok rá. Vannak sokan, akik miatt szégyellem, nem reklámozom a dolgot, de vannak sokan, akik miatt magyarnak sem szívesen mondanám magam. Itt is van egy pár ilyen...
2020. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
37%
A régi szomszédaim cigány származásúak. Nagyon kedves, segítőkész emberek. A fiúk zseni, a NASA-nál dolgozott, mint csillagász. Iszonyat megbecsült jó szakember.
2020. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!