Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok hozzá,hog...

Szülők mit szólnátok hozzá,hogy ha a lányod azzal állítana haza hogy egy roma barátja van akivel az egyetemen ismerkedett meg ? Szaktársak egyépként a fiúval

Figyelt kérdés

Elfogadnátok ?

Ha egyépként tisztelet tudod intelligens és nem telepen lakik hanem kifejezetten jó környezetben és mondhatni tehetősek is


2020. szept. 18. 15:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
57%

Biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb és intelligensebb ember lehet, mint az itt hozzászólók nagyrésze.

Nem igaz, hogy nem tudnak beilleszkedni és hogy “kutyából nem lesz szalonna”. Az, hogy egyetemre jár máris megcáfolja azt, amit az itt hozzászóló korlátolt, rasszista csőcselék gondol.

2020. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Testvére nincsen csak a 2 szülő és a nagyszülők értelem szerűen

Egyépként én sem ismerem a párom szüleit de ők nem igazán örülnének egy magyar lánynak barátom elmondása szerint

De még nem tudják ők sem hogy van barátnője és én szüleim sem tudják hogy van párom . Nem friss kapcsolat már több mint másfél éve tart

2020. szept. 18. 18:33
 23/49 anonim ***** válasza:
34%
Eltiltanám tőle. Nem akarom, hogy egy szörnyeteg legyen az unokám.
2020. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
60%
Akinek nincs baja a cigányokkal, az valószínűleg még soha nem találkozott eggyel sem.
2020. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
38%
A cigányok utálják a magyarokat, szóval a kérdés irreális.
2020. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
69%
Mindig is ellentét lesz a magyarok, és a cigányok között. Egyik se szereti a másikat, ezáltal egy kapcsolat se lesz örökéletű.
2020. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
36%

Én amikor Ausztriába dolgoztam, három magyar kollégám volt, de nem egyidőben.

Az egyik egy alacsony, kopasz fehér srác volt, aki gyakran hangoztatta hogy Ő pszichopata, de amúgy valószínűleg nem volt az, orvosilag biztos nem volt nála megállapítva az antiszociális személyiség zavar. Csak vannak ilyen emberek, akik ilyesmit mesélnek be maguknak és ettől érdekesebbnek érzik magukat.

Mindig kereste a bajt, verekedést akart provokálni. Egyszer minden előzmény nélkül nekiment a vásárlóknak, ki is lett rúgva.


Volt egy másik is, szintén magyar, Ő szteroidokat szedett, nagyon zűrös volt.

Ma börtönben ül, nemierőszakért és gyilkosságért.


És volt egy cigány-magyar is.

Ő sem volt tökéletesen probléma mentes, mert sokat füvezett eléggé, viszont mindenkivel mindig nagyon kedves volt és azért látszott rajta, hogy diplomás, még ha nem is orvos, vagy jogász, hanem egy viszonylag könnyebb szakot végzett.


A nem Magyarországról származó munkatársaimmal érdekes módon soha nem volt probléma, vagy ha mégis nagyon más jellegű.


Mondjuk az is benne van, hogy az összes magyar onnan, nagyon szegény családban nőtt fel.


Viszont szerintem simán lehet egy cigány is olyan normális, vagy esetenként normálisabb, mint egyes magyarok... Nekem ez a tapasztalatom.

2020. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim válasza:
82%
Arra is van esely hogy bejon a 13-as a ruletten, megse teszem fel ra az egesz vagyonomat...
2020. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
13%
"A cigányok utálják a magyarokat" Ja, látszik a hozzászólásokból hogy a cigányok utálkoznak.... A roma csalás azért nem örül a magyar lánynak, mert tudják milyen aljanép tud lenni magyar, a származása miatt lenéznek sokan másokat. Mondom ezt magyarként.
2020. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
76%

Lepontozták a különböző emberek egybehangzó véleményét. Vajon miért is?

Mindenkinek jó tapasztalata van a cigányokkal, vagy a lepontozók pont azért húzták le a többit, mert maguk is azok, és nem tetszik a vélemény?

2020. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!