Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha a gyereket...

Mit csinálnátok, ha a gyereketek szobájában kis üvegekben tartósított állatokat találnátok ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
71%

A kérdés már csak az hogy rohadnak és büdösek?


Bár lehet ez csak az én kìváncsiságom.



(Másik meg... ne turkálj a cuccai közt ... vagy ha mégis előtte jelentsd be neki a dolgot ...)

2020. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A nagy Levin ***** válasza:
84%
5-ös vagyok, azt azért megkérdezném, hogy honnan szerezte. Én csak elpusztult rovarokat, lepkéket gyűjtöttem és tűztem hungarocellre.
2020. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
68%
El kell vinni pszichológushoz, vagy valamit csinálni kell vele mert közel a felnőttkorhoz ez nagyon nem normális! Főleg úgy, hogy nem is csak rovarokról van szó.
2020. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
36%

Nincs már kényszer gyógykezelés.

Legalábbis ezt egy nagyon alattomos dolognak tartom

2020. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:
Henger alakú műanyag tartókban vannak, szerintem alkoholos gél van benne, állagra arra hasonlít. Nem bűzlik, nem rohad, a fedőjük is ragasztva van, nem bírtam leszedni. Most elvitt mindent és elvonult a szobájába. Akkor most hagyom egy kicsit, had nyugodjon le, remélem azért megnyílik. Általában mindent megbeszélünk, tudja hogy hozzám bármivel fordulhat, reménykedem hogy most is így lesz, na meg abban is hogy csak ártalmatlan hobbi. Ha meg nem az, akkor hát nem tudom.
2020. szept. 19. 20:32
 16/70 anonim ***** válasza:
43%

Amennyiben precíz a tárolás nem látok benne kivetni valót.

Vannak akik csontokat gyűjtenek vagy koponyákat.


Ha meg jó a kapcsolat akkor segítsd ebben a hobbiban

Ebben a témábqn biztos találsz majd könyveket is.

(Ráadásul te magad tudod megállapítani hogy mi a helyzet)

2020. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
66%
Hát én azért elbeszélgetnék vele... Van más furcsasága is?
2020. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
10%

#17.


Elméletileg az egy természetes dolog.

Gyanítom nem kell ilyenre felhívmi a figyelmet lmfao

2020. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
77%
Keress meg ezzel a problémával egy pszichológust, ő tud segíteni. Ha nem is neki - mert lehet, hogy elutasítja - neked mindenképpen, hogy okosan tudj közeledni a gyerekhez ezügyben. A probléma az, hogy nem tudhatod, hogy ezeket az állatokat élettelenül találta vagy ő ölte meg őket. Az utóbbi eset nem csak az állatok miatt komoly probléma, az ilyen destruktív késztetések nagyobb bajt is jelezhetnek. A lényeg, hogy ne hagyd annyiban, bár tudom, hogy most az lenne a legkönnyebb. Rövidtávon igen, hosszabb távon a struccpolitika sosem kifizetődő!
2020. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
66%
Ez rohadt beteg, de az még betegebb, hogy sokan ezt normalisnak tartják.... az oké, hogy esetleg érdekli az anatómia meg ilyenek, de mi a halálért tartogatja ezeket, meg akad ki, mikor rátalálnak? Rejteget vmit, úgyhogy nagyon komolyan beszélgess el vele es ha ez alapján úgy érzed, hogy további segítség szükséges, akkor forduljatok szakemberhez.
2020. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!