Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha a gyereket...

Mit csinálnátok, ha a gyereketek szobájában kis üvegekben tartósított állatokat találnátok ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
50%

#50

Egyáltalán nincs.

Volt olyan fiú,aki macskákat ölt,azt mondta a vérüket is kiszívta.Egy családtagom halála miatt pánikrohamaim voltak,azért voltak azon az ifjúsági pszichiátrián.Ott mesélte.Meg hasonló arcok is voltak ott még.Annyira féltem utána,hogy nem sokkal később haza is vitettem magam.Nem,hogy segített volna a pánikrohamaimon az a hely,hanem még jobban paráztam a többiek miatt.Ugyanúgy nem százas a kérdező gyereke,ahogy az a fiú a pszichiátrián anno.Remélem ő is a pszichiátriára kerül,de még időben!Mielőtt nem kezd el gyilkolászni,mint anno az az amerikai,akit említettek feljebb.

2020. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
35%

*azért voltam

előző vagyok

2020. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
24%
dráááááááááááááááááma
2020. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 Metionin ***** válasza:
72%
Ha rendesen van tartósítva a cucc, tehát nem bűzlik stb. akkor semmit. Én 7-8 éves koromtól formalinban tartósítottam tetemeket, nem én öltem meg őket de sok állatunk volt, apám nyulakat tenyésztett, volt hogy elpusztult egy-egy újszülött és azt elkértem hogy hadd "tegyem el". Apám egyébként állatgondozó volt egy sertéstelepen, a formalint onnan hozta, fertőtlenítésre használták. Anyám nem engedte a cuccost bevinni a házba pedig semmi szaga nem volt, így a melléképületben volt egy polcom, azon tároltam. Volt egér, kisnyúl, bébipatkány, ebihal, béka, rovarok, madár, gyík, vakond, mikor mit szedtem össze a mezőn. Nem lettem pszichopata vagy ilyesmi, csak érdekelt. Később az egyetemen hasznát vettem, nem lepett meg a formalinszag boncoláskor. A kérdező helyében beszéltem volna a sráccal de elsőként, nem pedig miután számonkérte. Az pedig, hogy el volt dugva a cucc, hát ahol kutatnak az ember holmijai között, ott előbb utóbb dugni kezdi a gyerek amit nem szeretne ha a szülei firtatnának. Lehet hogy valahol látott ilyet vagy olvasott róla és érdekelni kezdte, kipróbálta. Nem kell ennek akkora feneket keríteni.
2020. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
37%
na megjött a helyi sorozatgyilkos,,,
2020. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy lehet nem is anyja a kérdező,hanem maga a pszichopata 17 éves.Már,ha tényleg annyi.
2020. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
24%
lehet hogy igazából a kérdező az anyját mumifikálta és most próbálja eljátszani a saját annyát hogy ne bukjon le.
2020. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
73%
" Én 7-8 éves koromtól formalinban tartósítottam tetemeket" "Apám egyébként állatgondozó volt egy sertéstelepen, a formalint onnan hozta" Ragyogó elme lehet aki a hét éves gyerekének súlyosan mérgező cuccot hord haza. Gratulálok felelősségteljes szülődnek....
2020. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 Metionin ***** válasza:
82%
58: nem kifejezetten nekem hozta, ő is azzal fertőtlenítette a ketreceket meg sok minden mást is. Emiatt pici koromtól tudtam, hogy nem piszkáljuk, nem tocsogunk benne, nem játszunk vele, ahogy a permetszerrel vagy a hipóval sem. Csak felügyelettel töltöttem belőle amikor kellett az üvegekbe. Akkoriban nem volt ennyire veszélyesnek titulálva mint most, mindent azzal mostak az ilyen helyeken, ma meg már tilos. Hobbi preparálásra is inkább alkoholt használnak jó ideje, a formalin csak az anatómiai gyakorló testeknél maradt meg mert azok sokáig nyitva állnak amikor tanulnak rajtuk és az alkohol nagyon párologna.
2020. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
1%
Lincselés!
2020. szept. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!