Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha a gyereket...

Mit csinálnátok, ha a gyereketek szobájában kis üvegekben tartósított állatokat találnátok ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim válasza:
92%
Annó a tesóm is mutatott be áldozatokat a nagy Cthulhunak, néha szellemet is idézett halott állatokkal... Figyelj oda!
2020. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
19%
Jobb mint ha halott embereket gyűjtene, de dumcsizz vele egyet, nem árt az.
2020. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
86%
Kétlem hogy a tanulmányi miatt csinálná, akkor nem sunnyogna. Az állatok kínzása, ölése a pszichopaták egyik ismertetőjegye. Állatokkal kezdik, és sokszor csecsemővel, kisgyerekkel folytatják, élvezik a gyilkolást - úgy baromira nem normális, főleg hogy egyértelműen dugdossa a tetemeket.
2020. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
92%
A preparátumgyűjtés egy szép hobbi és egyben bizarr is, csak ha nála ez hobbi lenne, akkor nem értem, hogy miért rejtegeti őket.
2020. szept. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
28%

"Engem is rendesen megijesztett. A szekrényét pakoltam és igen bevallom turkáltam. Rengeteg szemetet szokott elrakni, én meg mindig kidobom őket. Nyilván ez sem ad okot arra, hogy turkáljak, de most örülök hogy pakolásztam."


Ennek tükrében nem különösebben meglepő, hogy nem akar megtisztelni a bizalmával. Kell a saját tér és a saját felelősség neki. Egyáltalán nem vezet jóra, ha szabadságharcolnia kell az otthonában.

2020. szept. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
71%
Talán ha nem csinálna ganédombot a lakásból, nem takarítanának utána még tizenhét évesen is.
2020. szept. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
18%
Talán ha nem takarítanának utána, nem csinálna magának plusz munkát.
2020. szept. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
85%

"nem értem, hogy miért rejtegeti őket"


Lehet pont azért, mert fél, hogy pszichopata, szociopata gyilkosként kezelnék mint itt szinte mindenki :D

2020. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el a plébániára jézus kriszt megtisztítja a kárhozattól
2020. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
75%

Én anno csak gombostűvel átszúrtam a bogarakat, pókokat, stb.

A békákkal s hasonlókkal inkább játszani szerettem, ha meg megdöglöttek, inkább oda tettem őket, ahol tudtam hogy a süni vagy valami megtalálja őket.


Én csak megkérdezném, hogy miért pont a szekrény mélyén tartsa ezeket, mert az ilyen (szépen) tartósított dolgokat én is szeretem.

(Esetetekben viszont lehet erre egy olyan magyarázat, hogy nem tudta, hogy hogyan reagálnátok ti erre, és inkább nem akart kockáztatni)

2020. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!