Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnal, ha ezért...

Mit reagálnal, ha ezért behívna a 18 éves lányod matektanára fogadóórára?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sikerült összetűzésbe kerülni a matek tanárommal a suliba, aki idén kezdett tanítani minket. Ugye a tanárról tudni kell, hogy csak azt a megoldási módszert várja el, amit ő tanított, ha felesleges kitérőt teszel a számolásbqn, vagy ne adj isten kolis felzárkóztatón tanultat alkalmazol elkezd ordibálni, hogy te honnan tudsz olyat, ő ezt nem mondta.

És én házi feladatban térbeli pitagorasz tételt használtam a testátló számításához, de mi órán úgy csináltuk,hogy két sima pitagorasz tétellel számoltuk ki a testatlót két lépésben. És tanárnő meglátta, hogy olyan módszert használtam, amit ő csak nem is említett. Nyilván belekötött, hogy honnan tudtam, mondtam általánosban matek szakkörön volt róla szó. Az a tanár meg felkapta a vizet, hogy tuti nem, kolis felzárkóztatón tanultam ezt és ez káros. Én meg azt mondtam, hogy ha ennyire csak azt tudhatjuk, amit ő elmond simán taníthatná az elsős anyagból azt, hogy hogy kell leírni a számokat.

És most lehet be akarja hívatni anyut, mondván, hogy tiszteletlen voltam és hogy "nem figyelek, ezért a felzárkóztatóra járok a koliba másik tanárhoz és ez összezavar".


Ti mit szólnátok, ha a gyereketek tanára ilyen indokkal akarna fogadó órára hívni?


2020. szept. 30. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim válasza:
0%
nem ismerem en ezt a pitagoraszt de megb@szhatya
2021. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 Metionin ***** válasza:
90%
Hát én rohadt mérges lennék hogy ilyen miatt behív. Most komolyan, nem mindegy hogy melyik megoldást használtad? Nekem is volt ilyen tanárom, legszívesebben megsimogattam volna egy péklapáttal.
2021. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
100%
És te félsz anyukádtól? Ha behívja a tanár, és nem neki van igaza, nem áll ki melletted? Én bemennék, meghallgatnám, aztán megköszönném, hogy tájékoztatott a gyerekemről, ennyi kb. Más szülő meg lehet, hogy ráborítaná az asztalt.
2021. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 NTBS ***** válasza:
49%
Semmit. Tiszteletben tartom a tanár véleményét. Ha pattogok meg a gyereknek is árthatok.
2022. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a tanár nem való tanárnak.
2022. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!