Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most komolyan én vagyok a...

Most komolyan én vagyok a szemét, amiért nem megyek el a világ végére néhány takaróhuzatért körülnézni?

Figyelt kérdés

Apámat felhívtam, hogy az asztalon lévő pénzzel mit kezdjek, mert nem nem beszéltünk meg semmit, aztán ha nem vagyok gondolatolvasó és találom ki, hogy vennem kellett volna belőle nagy csomag wc papírt, akkor azért kritizált volna.


Odaadja a telefont a kollégájának, aki elkezdett mesélni egy vásárszerűségről, ahol visszadobott, nem kért, teljesen új dolgok vannak, olcsón. Mondtam, van kedvem hozzá... de nem mostanában. Nem a szomszédban van, még ha a kolléga el is vitte volna, nem vágyok egy idegennel el kocsiban utazni... illetve több idegennel, mert másokat is visz. Jelenleg nem állunk jól anyagilag (legalábbis ebben a hónapban, nem állandó jelleggel), én meg most fogok egy évet halasztani a suliban és dolgozni menni, pontosabban először keresni munkát (megvan az elképzelésem és úgy gondolom, kell ez a leválási folyamatomhoz).


Meg lettem kérdezve, van e kedvem, de aztán, hogy nemet mondtam, apám kb rám akarta erőszakolni, hogy de, igenis menjek el, mert kellene itthonra takaróhuzat (van, csak nem elég kettőnknek, ha egyszerre cseréljük le), és minek vegyük meg a boltban drágán, ha ott van olcsón.


Tehát csak a huzat miatt menjek el. Hát nem. Inkább veszek majd az első fizetésemből, vagy szerzek valahonnan, de nem vagyok hajlandó qrva messzire elmenni, miközben neki van kocsija, nekem meg sok idegennel kéne fulladoznom más kocsijában, és reménykednem, jól tud vezetni a sofőr.


Apám kb rám csapta a telefont, vagyis akarta volna, ha nem vagyok gyorsabb, de tisztán hallatszott, hogy ki van rám akadva.


2020. okt. 11. 11:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne azzal a pénzzel bármit kezdeni? Főleg ha nem vagytok eleresztve. Jó lesz később pl kajára, ha most nem kell épp venni.
2020. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Részben éppen ez az! Szerintem se most kellene. Csakhogy én mondhatok bármit, mit tudhatok én a "hatalmas tapasztalatommal". Nála soha nem lehetek okosabb.
2020. okt. 11. 11:24
 3/34 A kérdező kommentje:
Meg... igazából beleférne, de nem létszükséglet. Máskor is tudnánk venni, máshol, olcsón, neten vagy egy boltban leárazva. Amikor lesz munkám, majd fizetésem, ha ezzel meg lenne a lelki nyugalma, megvenném saját pénzből, de akkor is háborogna azon, hogy itt mennyivel olcsóbban jöhetnénk ki.
2020. okt. 11. 11:26
 4/34 anonim ***** válasza:
69%

"Apám kb rám csapta a telefont, vagyis akarta volna, ha nem vagyok gyorsabb,..."

Hát ez mókás!

Nem apád csapta le, hanem te, de ezt is apádra tolod.

Na jó, nem tudom mennyi az a takaróhuzat, de ha 20ezer és megkapod azon a piacon 5ezerért, akkor én értem apádat.

Ha többen mentek, nyilván olcsóbb a buli, mint ha saját kocsival odapöfögtök.

Mi az a qrva messze?

200 km vagy 20?

De ha nincs kedved, akkor nincs kedved, majd vegyél jó drágán a fizetésedből!... de ettől még nem az apád a hülye.

2020. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Egyelőre apád tart el a saját fizetéséből, így ne akard beosztani a pénzét! Nem volt kedved menni és kész. Bár nem tudom mit értesz takaróhuzat alatt, de ha ennyire nincs otthon ágynemű, hogy cserélni is gond, akkor azért megemelhetted volna a feneked, ha valahol olcsón hozzá lehet jutni és még oda is fuvaroznak.
2020. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
Tehát pénz volt rá. A leírásod alapján szükségetek is lenne rá, tudnátok használni. Apád megkért segíteni, hogy vegyél. Idődbe belefért volna, hogy segíts apádnak? Még el is vittek volna. Csak bele kellett volna tenni a seggedet az autóba. Tényleg, mi az a k*va messze? Szerintem csak lusta voltál segíteni, és most keresed az igazadat.
2020. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
46%
Bár nekem lenne ez a legnagyobb gondom hogy menjek-e takaróhuzatot venni vagy sem...
2020. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%
Jól leégetted apádat a munkatársai előtt, gratulálok!
2020. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

Elképzelem, hogy majdan a valamikori reménybeli munkahelyeden, a valamikori reménybeli első fizetésedet megkapod és rohansz ágyneműt venni, mert már aktuális lenne otthon lehúzni!

Ha holnap lenne munkahelyed, az akkor is még egy hónap, de ugye nem holnap lesz?

2020. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%
Engem az érdekelne, hol van ez a vásárszerűség?
2020. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!