Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most komolyan én vagyok a...

Most komolyan én vagyok a szemét, amiért nem megyek el a világ végére néhány takaróhuzatért körülnézni?

Figyelt kérdés

Apámat felhívtam, hogy az asztalon lévő pénzzel mit kezdjek, mert nem nem beszéltünk meg semmit, aztán ha nem vagyok gondolatolvasó és találom ki, hogy vennem kellett volna belőle nagy csomag wc papírt, akkor azért kritizált volna.


Odaadja a telefont a kollégájának, aki elkezdett mesélni egy vásárszerűségről, ahol visszadobott, nem kért, teljesen új dolgok vannak, olcsón. Mondtam, van kedvem hozzá... de nem mostanában. Nem a szomszédban van, még ha a kolléga el is vitte volna, nem vágyok egy idegennel el kocsiban utazni... illetve több idegennel, mert másokat is visz. Jelenleg nem állunk jól anyagilag (legalábbis ebben a hónapban, nem állandó jelleggel), én meg most fogok egy évet halasztani a suliban és dolgozni menni, pontosabban először keresni munkát (megvan az elképzelésem és úgy gondolom, kell ez a leválási folyamatomhoz).


Meg lettem kérdezve, van e kedvem, de aztán, hogy nemet mondtam, apám kb rám akarta erőszakolni, hogy de, igenis menjek el, mert kellene itthonra takaróhuzat (van, csak nem elég kettőnknek, ha egyszerre cseréljük le), és minek vegyük meg a boltban drágán, ha ott van olcsón.


Tehát csak a huzat miatt menjek el. Hát nem. Inkább veszek majd az első fizetésemből, vagy szerzek valahonnan, de nem vagyok hajlandó qrva messzire elmenni, miközben neki van kocsija, nekem meg sok idegennel kéne fulladoznom más kocsijában, és reménykednem, jól tud vezetni a sofőr.


Apám kb rám csapta a telefont, vagyis akarta volna, ha nem vagyok gyorsabb, de tisztán hallatszott, hogy ki van rám akadva.


2020. okt. 11. 11:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
22%

#10

Engem is!:)

2020. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
51%

Engem is érdekelne ez a vásár, de lehet a válaszom miatt nem fogja elárulni a kérdező.


Mi az hogy nem volt kedved? Nem moziba hívtak, hanem elküldtek vásárolni. Felmosni se mosol fel, ha nincs kedved?


Lehet hogy már 18 vagy, lassan dolgozni mész (de még nem dolgozol!) de attól még nem te vezeted a háztartást.


Milyen messze lett volna tőletek ez a vásár?


Miért fáj neked fél óra odaút, ha ingyen hoznak-visznek? Ez egy tök jó lehetőség lett volna. Kitudja mikor mennek mégegyszer a munkatársai.


Edd meg amit főztél, vedd meg az első nyolcvanezredből a húszezres ágyneműt, és írj ki még egy kérdést, hogy apád milyen szemét, hogy veled veteti meg.

2020. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
19%

Eddig nem volt fontos az ágynemű, csak most hirtelen?


Gondolom nem pár hete fennálló probléma, hogy nincs elég ágynemű.

2020. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
7%
Az biztos hogy apádnak van valami becsípődése.
2020. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
38%
Itt mindenki kasmír meg selyem ágyneműben alszik? Vagy miről beszéltek? Jysk, mömax, lidl, csomó helyen lehet kapni ágyneműt párezer forinttért. Én se mennék csak ezért a világ végére. De hát biztos én vagyok a hülye.
2020. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
27%
Én sem mentem volna el az biztos.
2020. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
23%
apád is elmehetett volna, vagy megkéri a kollegát, hogy hozzon neki egy garnitúrát
2020. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
53%
A #15-öst csak pontozzátok le, egyedül ő írt normálisat. Panzióm van, de 20.000 forintos ágynemű még egy öt csillagos szállodában sincs. Van felesleges 1 darabos ágyneműm, (aminek nincs párja) elküldöm a saját költségemre, írj privátban.
2020. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
66%

Én se értem mi a fenéről dumál itt mindenki.

Mi a jó istennek ezért elutazni??

2020. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
65%
#18 vagyok. Arról nem beszélve, hogy az apukád kollégájának sem vízzel megy az autója, feltételezem...
2020. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!