Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg kell bocsájtani egy...

Meg kell bocsájtani egy apának, ha megcsalta anyámat és fel is csnálta a szeretojét?

Figyelt kérdés
Anyám nem akar válni, apám sem. A gyereket sem akarja a nevére venni, de látogatja, mint “jó ismerös”.
2020. okt. 24. 14:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell senkinek megbocsátani. A megbocsátás egy döntés. Neked kell eldöntened, hogy képes vagy-e már rá. Anyukádak úgy tűnik sikerült.
2020. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

En nem szolnek bele, hogy egyutt maradnak vagy sem, de szemely szerint nem bocsajtanek meg es undorral tekintenek a sajat Apamra.

Egyertelmu: nem fog valni- igy kenyelmes, helyette neha napjan "gyereklatogatas" cimszoval elmegy kufircolni. Nagyon szanalmas.

2020. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Apád egy patkány. Nem a megcsalásért, az sem szép, hanem hogy nem vállalja a gyereket. Amúgy a féltestvéred, ha nem lenne világos.
2020. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Apám sem ismeri el, mint a gyerekét. Nekem sem lesz hozzá sok közöm
2020. okt. 24. 14:43
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor mar lehet tagadni mindent meg elmenekulni de mikor a fszt kellet a pnaba dugni akkor ott volt y toppon 😂
2020. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
33%
Neked mit kellene megbocsatani? Ettől még az apad.
2020. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

"Apám sem ismeri el, mint a gyerekét."


Majd bepereli a gyerek anyja, akkor kénytelen lesz, ahogy tartásdíjat is fizetni minimum 18 évig.



"Nekem sem lesz hozzá sok közöm"


A feltestvered lesz, ugyanúgy örököl majd apad után, mint te

2020. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez a házastársak magánügye.

Neked voltaképpen semmi közöd hozzá.

2020. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Elég fura helyzet. Nekem ez már sok, mondhatni perverz. El se tudom képzelni, hogy miért marad vele anyukád. Én tuti, soha többet nem tudnék rá úgy nézni, mint eddig.
2020. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Már hogy ne lenne köze hozzá?! Részben őt is érinti, hisz lesz egy féltesója, az öröklésnél is szerepet fog majd játszani. Arról nem is beszélve, hogy gusztustalan az apja viselkedése, nem elég hogy akkora féreg, hogy megcsalta a kérdező anyját, de még védekezni se képes normálisan, ügyesen felcsinálja a l*otyóját, majd utána mossa kezeit, neki aztán nem kell, nem ismeri el gyerekeként. Undorító. Persze, továbbra is az apád, de én soha többé nem tudnék úgy ránézni, mint előtte, ha egy ilyet képes meglépni a családjával szemben, az annyit is ér ...

Anyád se normális mondjuk, hogy ezek után vele marad, de hát ki milyet szakít, olyat szagol. Ha neki megfelel egy ilyen gerinctelen ember, lelke rajta.

2020. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!