Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom muszlim férfit...

A lányom muszlim férfit szeret és hozzá akar menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon megfontolt lenni, a lányommal a kapcsolatot nem elrontani, ezért kérek segítséget.

Nem tini már, 30 éves. Sokáig nem érdekelték a férfiak, aztán volt egy tartós kapcsolata, aminek 2 éve vége lett, azon a férfin kívül más férfi nem volt az életében, pedig elfogultság nélkül mondhatom, igazán szép és intelligens lány, udvaroltak is neki sokan, de kikosarazta őket. Köztünk a kapcsolat mindig nagyon-nagyon jó volt, imádjuk egymást. Velünk lakik és mégsem, a házunk 2 lakrészből áll, elférünk.

Néhány hónapja megismerkedett egy férfival az interneten. 2 évvel fiatalabb a lányomnál, találkoztak is már többször és a lányomat már bemutatta a családjának is, ő is volt nálunk. Nagyon rendes, valóban. Nem állampolgárságra utazik, megvan neki. Nem is pénzre, elég tehetős. De mégis féltem ettől. A lányom el is mondta, ha hozzámegy (ugyanis ezt tervezik), akkor muszlim lesz ő is. Eddig atistának mondta magát, mi nem kereszteltük meg, nem vagyunk vallásosak.

A férfi olyanokat mond, hogy azért élt mindig visszafogott életet a lányom, mert neki lett szánva. A lányom szintén ezt mondja, hogy ezért nem érdekelte senki.... Mikor nálunk volt, nem is aludtak együtt és a lányom elmondta, hogy házasságig nem fekszenek le egymással.

Félek, hogy mi lesz, ha ilyen kultúrális különbségbe bekerül.

Mit tanácsoltok?


2020. nov. 19. 21:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
7%
Legyél te is muszlim, akkor talán nem esik semmi bántódásod.
2020. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nincs bajom a muszlimságával, viszont néhány hónap után semmiképp se menjen hozzá! Maximum néhány év múlva! Nekem volt olyan kapcsolatom (magyar pasival), akivel tökéletes volt minden szó szerint, simán hozzámentem volna pár hónap után és kb 6-7 hónap múlva derült ki, hogy igazából egy undorító féreg ember. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd: pár hónap alatt nem lehet kiismerni SENKIT! Majd évek múlva.
2020. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Én is összeismerkedtem már egy muszlim lánnyal és megpróbált megtéríteni. Úgy volt találkozunk is, de időben felnyílt a szemem. A vallás rettentő módon beszippantja az embert. Főleg az iszlám. Én úgy gondolom ezek mögött valami hátsó szándék van. Nekem is ezt mondta "Allah egymásnak szánt minket, azért találtunk egymásra" ez nagy kamu. Jól hangzik, meg aranyosan de nagyon komolytalan és ebből már alig van visszaút ha meglépi az ember. Én nem támogatnám. Aki a mai világban, ennyi terror után az iszlám követője akar lenni, ott nagy bajok vannak.
2020. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
29%
Lehet jóbb lenne ha már most megfigyelés alá kerül ez a férfi.
2020. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Milyen megfigyelés?
2020. nov. 19. 22:08
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudsz mit tenni, nagy esély van rá, hogy a lányod megbánja ha hozzámegy, viszont ha nyíltan megpróbálod lebeszélni akkor egészen biztosan megromlik a kapcsolatotok akár 5-6 évre is. Én a helyedben finoman megpróbálnám rávenni, hogy házasság előtt várjon 2-3 évet. Ez már csak azért sem lesz egyszerű, mert egy egészséges 30 éves felnőtt igenis kívánja a testi kontaktust, és nem szeret vele 2-3 évet várni.

A párom magyar, 2 éve együtt vagyunk, együtt lakunk, de még így is várunk a házassággal 1 vagy 2 évet.

Én nem vagyok vallásos de egy exem nagyon erősen katolikus volt, összeférhetetlenné váltunk egy idő után. A családja nem fogadott el, az en családom pedig belefáradt, hogy a barátom családja lenézi őket a "pogányságuk" miatt.

2020. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
11%
Rendőrség nyomozók tek titkos szolgálat állami megfigyelés kitudja kiö honnan jött mit akar és mikor. Veszélyes is lehet
2020. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
25%
:(
2020. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
66%
majd pofára esik, és talán tanul a saját hibájából. ha szül, és utána válik, a gyerekeitől egy életre elbúcsúzhat
2020. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
44%

A lányom nélkül soha (1991)


Hívd meg a lányod egy esti filmezésre, vele kettesben nézzétek meg ezt a filmet. Könyv is van róla.

Aztán ő saját magától beszélni fog veled anélkül, hogy te bármit is kérdeznél tőle.

2020. nov. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!