Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom muszlim férfit...

A lányom muszlim férfit szeret és hozzá akar menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon megfontolt lenni, a lányommal a kapcsolatot nem elrontani, ezért kérek segítséget.

Nem tini már, 30 éves. Sokáig nem érdekelték a férfiak, aztán volt egy tartós kapcsolata, aminek 2 éve vége lett, azon a férfin kívül más férfi nem volt az életében, pedig elfogultság nélkül mondhatom, igazán szép és intelligens lány, udvaroltak is neki sokan, de kikosarazta őket. Köztünk a kapcsolat mindig nagyon-nagyon jó volt, imádjuk egymást. Velünk lakik és mégsem, a házunk 2 lakrészből áll, elférünk.

Néhány hónapja megismerkedett egy férfival az interneten. 2 évvel fiatalabb a lányomnál, találkoztak is már többször és a lányomat már bemutatta a családjának is, ő is volt nálunk. Nagyon rendes, valóban. Nem állampolgárságra utazik, megvan neki. Nem is pénzre, elég tehetős. De mégis féltem ettől. A lányom el is mondta, ha hozzámegy (ugyanis ezt tervezik), akkor muszlim lesz ő is. Eddig atistának mondta magát, mi nem kereszteltük meg, nem vagyunk vallásosak.

A férfi olyanokat mond, hogy azért élt mindig visszafogott életet a lányom, mert neki lett szánva. A lányom szintén ezt mondja, hogy ezért nem érdekelte senki.... Mikor nálunk volt, nem is aludtak együtt és a lányom elmondta, hogy házasságig nem fekszenek le egymással.

Félek, hogy mi lesz, ha ilyen kultúrális különbségbe bekerül.

Mit tanácsoltok?


2020. nov. 19. 21:39
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Értelek és egyet is értek. Az a gond, hogy nem tudom, hol csúszott el a történet... Arra gondolok, amit te is írtál, hogy ilyen módon keresi magát, a helyét a világban. Mert nem reménytelen eset, sőt. Akármilyen udvarlója volt eddig, azonnal elhajtotta, pedig voltak közöttük igen sikeres és jóképű férfiak. Jó munkája van, iskoláztattuk, minden lehetőségét megkapott, hogy nyisson a világra, most is 2 nyelvet tanul, tehát nem is az aki nem tesz saját magáért, tényleg nem értem akkor ennek az okát.
2020. nov. 22. 23:38
 32/35 anonim ***** válasza:
37%
Nekem mondta apám (már akkor mikor még kislány voltam) hogy kitagadna ha egyszer muszlim férfival kavarnék.Ezt viccen kívűl,halál komolyan mondta.Én nem engedném a helyedbe,mindegyik történet ugyanúgy végződik.
2020. nov. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
40%

31: már mint egy mantrat hajtogatok. O ezt akarja. Ennyi. Felnőtt ember, bele akarsz szolni, te vagy a mindent megmondó, egyszerűen O egy muszlim férfit akar. Neki ez kell.

Nem kért segítséget, tudja felfogta a kockázatokat. Ami neked kockázat, neki lehet hogy jo.


Baráti társaságban is annyi vita van ebből hogy X megmondja y számára mi a jo és ra akarja eroszakolni.


A lanyod, egyszer elmondod a véleményed. O meghozza a döntést. Ha boldog akkor te rájössz hogy tévedtel, mert tevedhettel, ha nem boldog próbálsz neki segíteni. Nem osszetorod magad mert ő választotta de pl egy repjegy bagdadbol az még vallalhato.


Ennyi.

2020. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:59

Arra nem tanított meg a világlátott apuka, hogy hazudni bűn? Ugyanis ez nettó hazugság: "mindegyik történet ugyanúgy végződik" Bár akinek ilyet mond az apja, annak mindent el kell nézni egy sajnálkozó mosollyal.

2020. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
És most mi van a lányoddal? Továbbra is együtt van azzal a férfival?
2021. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!