Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom muszlim férfit...

A lányom muszlim férfit szeret és hozzá akar menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon megfontolt lenni, a lányommal a kapcsolatot nem elrontani, ezért kérek segítséget.

Nem tini már, 30 éves. Sokáig nem érdekelték a férfiak, aztán volt egy tartós kapcsolata, aminek 2 éve vége lett, azon a férfin kívül más férfi nem volt az életében, pedig elfogultság nélkül mondhatom, igazán szép és intelligens lány, udvaroltak is neki sokan, de kikosarazta őket. Köztünk a kapcsolat mindig nagyon-nagyon jó volt, imádjuk egymást. Velünk lakik és mégsem, a házunk 2 lakrészből áll, elférünk.

Néhány hónapja megismerkedett egy férfival az interneten. 2 évvel fiatalabb a lányomnál, találkoztak is már többször és a lányomat már bemutatta a családjának is, ő is volt nálunk. Nagyon rendes, valóban. Nem állampolgárságra utazik, megvan neki. Nem is pénzre, elég tehetős. De mégis féltem ettől. A lányom el is mondta, ha hozzámegy (ugyanis ezt tervezik), akkor muszlim lesz ő is. Eddig atistának mondta magát, mi nem kereszteltük meg, nem vagyunk vallásosak.

A férfi olyanokat mond, hogy azért élt mindig visszafogott életet a lányom, mert neki lett szánva. A lányom szintén ezt mondja, hogy ezért nem érdekelte senki.... Mikor nálunk volt, nem is aludtak együtt és a lányom elmondta, hogy házasságig nem fekszenek le egymással.

Félek, hogy mi lesz, ha ilyen kultúrális különbségbe bekerül.

Mit tanácsoltok?


2020. nov. 19. 21:39
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Nem jött semmi olyan helyről, Grazban született már, Törökországba csak távoli rokonokhoz járnak, az egész család itt él.


Azt a filmet látta már a lányom, még pont együtt pár éve.

2020. nov. 20. 00:21
 12/35 anonim ***** válasza:
62%

Remélem tisztában vagytok vele, és kedves anyós jelölt, és a lányod, hogy a muszlim férfiak nem úgy kezelnek egy nőt, mint egy nyugati?


Mitöbb, akár meg is vezethetik.

Ez a pár hónap húdejóminden meg igencsak a széptevésről,a gyors hódításról szól.


Valamint szigorúbb vallásosabb félnél a másik fél áttérése/betérése elvárás.

2020. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy ott másként van, azért kértem tanácsot, hogy mit tegyek.

Az áttérést pedig írtam is, hogy mondta a lányom, ha esküvő lesz, ő is muszlim lesz.

2020. nov. 20. 01:17
 14/35 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk erövel ne avatkozz bele csak magad ellen forditod.
2020. nov. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
28%
"A férfi olyanokat mond, hogy azért élt mindig visszafogott életet a lányom, mert neki lett szánva." - nem leszek népszerű, hiszen manapság már csak úgy hinni valami felsőbb akartban vagy elrendeltetésben ciki, de: mi van, ha tényleg így van? Ha egy 30 éves nő és egy nála picit fiatalabb muszlim férfi nem azért marad ennyi ideig fontosabb, nyomotthagyóbb kapcsolat nélkül, mert nekik ketten van egymás mellett a helyük? Mi van, ha a lányt lebeszélik erről és liköt valaki mellett, akiben mindig az igazi szerelmét keresi (akiről le lett beszélve), de persze nem találja, mert nem a vágyott ember? És a férfi ugyanígy? Kapásból tönkremegy az ő életük mellett még a látszattársaké és a gyereké is... Néha kell a hit, néha kell az őrület, a csoda és a kivétel.
2020. nov. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
81%
A nővérem ugyanígy ment férjhez az arab fiúhoz. Azóta is boldog életet élnek. Van három gyerekük, munkájuk és egzisztenciájuk.
2020. nov. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
87%
Semmit mit tennél. Az arabok között is rengeteg rendes ember van. Mi köztünk meg baromi sok tróger...
2020. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
79%
Semmit sem tehetsz, imádkozhatsz, hogy jól süljön el)))
2020. nov. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
64%
Ezek alapján én semmi kivetni valót nem latok ebben a ferfiben. A felnőtt lányod, meg el tudja dönteni, hogy mit szeretne, vagy mi szeretne lenni. Én 19 evesen Törökorszagba koltoztem, itt is mentem ferjehez, meg nem evett meg senki, csak azért mert muszlimok :'D. Nevetséges ez a félelem.
2020. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
62%
26 éves nő vagyok, jöttem már össze olyannal aki nem volt szimpatikus anyámnak, a vele való kapcsolatom nagyon megromlott. Aztán persze szakítottunk, de inkább azt gondold át, hogy bevállalod-e a konfrontációt a lanyoddal akkor is ha utána évekig nem keres mondván, hogy "anyám szabotálja a boldogságom".
2020. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!