Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben a vírushelyzetben...

Ebben a vírushelyzetben elengednétek a kamasz gyereketeket a barátaihoz filmet nézni, mézeskalácsot sütni?

Figyelt kérdés
4-5-en lennének, 15-18 évesek

2020. dec. 5. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
228 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2020. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
31%
Ebben a boooorzalmas vírushelyzetben kizárt. Maradjon csak mindenki a pincébe zárkózva.
2020. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2020. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2020. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
85%

Én elengedném!

Ez a bezártság mindenki agyára megy. Én aki utálom a tömegeket, nagyon antiszociális vagyok mégis majdnem elsírtam magam örömömben, mikor 2 hét után betudtam menni a városba valamiért.

2020. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Mert engem nem engednek el, nem tudom mivel győzhetném meg a szüleimet.
2020. dec. 5. 22:30
 7/60 anonim ***** válasza:
80%
Akkor kapufa
2020. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
17%
Majd futnak beoltatni magukat igy hamar megszabadulsz tőlük , buták , nem kár értük
2020. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
74%

Ha nincs idős, krónikus beteg a háznál, szerintem felesleges az ilyen szintű bezárkózás. Gondolom a szüleid is bejárnak, vagy ha homofiszban dolgoznak, akkor is bejárnak vásárolni, ha meg a vásárlást is házhozszállítással intézik, akkor egyrészt szintén "bejöhet" a vírus, másrészt más szempontból kerülnek egészségügyileg kockázatos helyzetbe, meggyengül az immunrendszerük.


De online válaszolók úgysem győzik meg a szüleidet. Én sem fogom.


Kérdés, hogy mit döntesz.

Lázadsz?

Fejet hajtasz?

Középutat választasz, és egy "fodrászhoz megyek" hazugság leple alatt beugrasz pár órára a haverokhoz?


15-18 éves vagy, és a felnőtté válásod egy új szakaszához értél. Eljöttek az első pillanatok, amikor szembe kell állnod a szüleiddel, és esetleg kiállni magadért.


Sok sikert.


F

2020. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
30%

Nem engedném el, ha nem használnak maszkot. Vagy legalább őszintén mondják meg ha akár csak megfázásuk van valamelyikőjüknek.

Ha van a családodban veszélyeztetett akkor meg szimpla önző vágy a haverozás abban az esetben ha nem fogsz maszkot hordani és utána hazaérve letusolni és ruhát váltani. Ha viszont mindenki makk egészséges a családban akkor is vigyáznék, mert nem tudhatod beteg vagy és és átadod a betegséget a haverodnak akinek viszont van egy cukorbeteg nagyanyja, aki simán belehal stb.

Miért nem süttök együtt mézeskalácsot Zoom-on/Skype-on keresztül, találjátok fel magatokat.

2020. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!