Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én gondolom rosszúl? A...

Én gondolom rosszúl? A helyzet az hogy én korán,17 évesen elköltöztem otthonról,és habár..

Figyelt kérdés
...tartottuk a kapcsolatot,minden nap nem beszéltünk,csak kb heti kétszer,úgy hogy nekem ez a normális. Úgy hogy lehet csak nekem fura hogy a párom,aki 47 éves,minden nap beszél vidón az anyjával,és mióta az unoka megszületett(lassan 3 hónapos),a párom anyukája követeli a mindennapos videót,de személyesen még nem jött el megnézni (260 km-re laknak),na de mégis. Szóval az lenne a kérdés hogy én gondolom rosszúl vagy tényleg túlzás az hogy minden nap fotót követel nagymama,illetve videóhívást?
2020. dec. 18. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

#2, mert az ugye nem diszfunkcionális, hogy nagyika minden este beül a fotelbe, és várja a mozit, azt meg letojja, hogy a fiatal családnak esetleg lenne más dolga is egy csecsemő mellett? Ja és 3 hónapos, nem 3 éves, akivel

esetleg lehet már beszélgetni, meg tudja mutatni a játékait, rajzait stb. Az ugye szintén nem diszfunkcionális, hogy a férj olyan dolgot csinál, ami a feleségét valamiért zavarja?

2020. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Neked van igazad, tenyleg idegesito a napi pofavizit es a keretlen megjegyzesek. Oke hogy neked nem kel mutatkoznid de jobb dolga is lenne gondolom az uradnak is a haz korul, semmint az anyjaval bajcsevegni 47 evesen.

Ennel is gazabb hogy tudtad hogy 47 evesen is anyuci pici fia, megis elvetetted magad vele, es gyereket is szultel neki. Ez mar igy marad, eleted hatralevo reszeben.

2020. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a gáz hogy naponta beszélnek, ezzel alapvetően nem lenne probléma ha lenne rá kedv és idő. Hanem az, hogy akárki akármit is "követel". A kérdés az, hogy a párod is tehernek tartja-e ezt, vagy szívesen csinálja. Ha az utóbbi, akkor hagyd ezt rájuk. Ha meg teher, akkor el kell szépen magyarázni a nagymamának, hogy néha vannak olyan napok amikor ez nem fér bele.
2020. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
A férjed videózzon az anyjával, addig neked van egy kis időd magadra, használd ki. Vegyél egy fürdőt, halgass zenét, pajolássz, sétálj.
2020. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is kicsit túlzás, de érthető főleg ha eddig is naponta beszéltek.

Egyetértek, amíg a férjed beszél az anyjával te pihenj.

2020. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%
Próbáld meg viccesen felfogni a beszólásokat. Erre jó tippem lófsz bingó: írj ki néhány szót ami szerinted tutira meglesz 3x3 as rács alakban (vagy többet ha sokat beszélnek) és ahogy fél füllel hallgatod, húzd ki ami elhangzik (éhes, rosszul fogod, stb). Ha kijön a bingó, vérmérséklettől függően magadban vagy hangosan mondd, hogy lofsz :D közben meg csinálgass valamit, pakolássz, vagy pihenj, amelyiknek nagyobb szükségét érzed.. és nagyon szurkolj, hogy ne menjen egy darabig, mert ha 260 km-ről megy, biztos pár napot ott alszik, na akkor meg nem lesz lehetőséged elbújni se
2020. dec. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!