Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok a gyereketekke...

Mit csinálnátok a gyereketekkel, ha délben kelne fel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 14:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
28-as, anyám is ezt csinálta. Sose értettem, hogy ez miért jó. Nem mindegy, hogy délelőtt vagy délután porszívózok? Vagy felkeltett reggel, hogy menjek boltba, aztán meg volt sértődve, amikor rákérdeztem, hogy miért nem tegnap délután jutott eszébe.
2020. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Respect 🙏✨ minden szülőnek, aki nem kelti fel feleslegesen a gyerekét és eldöntheti, mikor alszik el! 🙂
2020. dec. 22. 16:27
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmit , nekem is a lanyaim a szu idoben 11ig is alszanak. Hadd pihenjek ki magukat , egesz evben koran kell felkelniuk !! Eb is szeretek sokaig aludno , szoval miert sajnalnam toluk , hogy alszanak .

Tenyleg nem ertek sok szulot ...

2020. dec. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!