Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok a gyereketekke...

Mit csinálnátok a gyereketekkel, ha délben kelne fel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 14:22
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
94%
Semmit, pihenje ki magát. Ha nagyon aluszékony pl a nap folyamán többször alszik, akkor javaslom hogy legyen vérvétel mert a fáradékonyság utalhat vashiányra. Illetved lehet az aluszekonyság valami lelki gond jele is (enyhe depresszió)
2020. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
15%
Agyonverném, hogy mit képzel ez magáról...
2020. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
16%
Vissza vinném.
2020. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%

Puszival üdvözölnénk egymást, ahogy máskor is szoktuk ébredés után.

Ennyi.

2020. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintetek a #1-es meg a #12-es tényleg ennyire gyerekgyőlölő rohadt g*cik, vagy csak életképtelen trollok?
2020. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha tehetném én is délig aludnék de a kutyám le kell vinnem szóval marad a korán kelés
2020. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%
Ha éjjel 4-től délig aludt 8 órát, vagy előző este nem aludt és most aludta ki magát egyben 14 órában akkor örülnék hogy kipihent. Ha állandóan este 10-től másnap délig aludna, és közben nem is kelne fel éjjel sem, akkor azt gondolnám hogy egy álomszuszék, és megkérdezném tőle minden rendben van e.
2020. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
95%

Én pont gyerek vagyok, marmint valakinek a gyereke, de nem vagyok már 16 éves. Sokat tanulok. Én is néha hajnalig. Reggel használhatatlan vagyok így is úgy is, emiatt is nem tanulok akkor mindíg csak délután állok neki és ameddig kedvem van, vagy inkább türelmem.

Valamelyik nap volt hasonló velem, apa csak annyit mondott, hogy igyak egy kávét, anya meg hogy jó reggelt.

Ez a mit csinálnátok a gyereketekkel... Ha délben kell fel szerintem esetleg ebédelnének vele. Nagyon nem mindegy hogy miért kell fel délben.

Lehet beszélgetni kellene vele, depresszió jele is lehet bizonyos körülmények között. Vagy tényleg hosszú volt az este, esetleg csak kipihente rendesen magát.

2020. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a 12-es csak iróniából írta :D
2020. dec. 21. 15:38
 20/33 anonim ***** válasza:
89%
Én, mint egy "gyerek", aki nemrég még ezt csinálta: Felébresztett. Direkt hangosan, ordítva telefonált, mindent olyan hangosan csapott-nyitott-csattogtatott, ahogy csak tudta. Így 8.30-9.00 körül legkésőbb felébresztett, mivel tudta, hogy különben 10.30ig is aludnék. Én is éjjeli bagoly típus vagyok, éjjel 2 körül feküdtem mindig le. Később bevallotta, hogy direkt zajongott, mert ilyenkor már illik felkelni, hogy ne lopjuk a napot. Ő már 5 körül felébredt magától, így is sokat kellett "várnia". (egyetemista vagyok, ez volt a szünetekben, mikor otthon voltam)
2020. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!