Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nárcisztikus anya hogyan...

Nárcisztikus anya hogyan viselkedik? Verbális bántalmazó vagy lenézi a gyerekét? tudnátok példákat írni?

Figyelt kérdés

#nárcizmus #nárcisztikusanya
2021. jan. 2. 08:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
76%

Nem mellesleg ha valóban csak egy“szösszenetről” van szó, akkor tulajdonképpen egy szelet sonka miatt “undorító férgezed” le az apádat?

Még én sem vagyok anyámról ilyen véleménnyel már, pedig a mostani életemre is hatással vannak még a tettei.

2021. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
95%
Akkor írok én is "jobbat". Apám tinikoromban olyanokat vágott a fejemhez, hogy "minek születtél meg", "anyád itt hagyott a nyakamon". Anyám halála után. Ivott is, el akart tőle venni a gyámhatóság. Súlyos betegségem van, ő erre azt mondta hogy "rettenetes" gyerek voltam, mert mennyit idegeskedtek miattam, és még Pécsre is hordani kellett a klinikára. Nővérem szerint anyám "miattam" halt meg, mert a sok idegeskedés miatt alakulhatott ki a daganata. Ez megfelel? #11.
2021. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
93%
Utolsónál a pont.. mivel minden pici sérelemre jön a hiszti hogy nárcisztikus a szülő, azokat se veszik komolyan akiknek TÉNYLEG ez a problémájuk.
2021. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
72%
Nem azt mondtam, hogy licitáljunk rá egymás életére, csakhogy a párizsis dolog nem ide vonatkozik. Ettől függetlenül remélem, hogy nincsen harag.
2021. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
88%
23-as, pedig az apám is ilyen. Egyszer egy vita alkalmával megfenyegetett, hogy megfojtja a kutyámat. Ez normális viselkedés vajon? Ezzel befejeztem a "licitálást". A felvágottas dolog egy morzsa az ilyen embertől, ezt írtam is.
2021. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 A kérdező kommentje:
teljesen érthető a párizsis dolog is, nyilván jó sok egyéb sérelme van, pl eddig én vittem ki a kukákat majd anyám ezentul mindig felkel elobb, kiviszi, majd utana hallgatom, hogy semmirekellő vagyok. Nem tunik nagy dolognak, de minden egyes mondata is, és lehet hogy a párizsis is tudna órákig mesélni, hogy mit csinál a kedves fater.
2021. jan. 2. 11:43
 27/72 anonim ***** válasza:
88%
Tudnék mesélni az biztos kedves kérdező :)
2021. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom... Nálam a morzsa az anyám utóéletét tekintve, hogy miután másfél évente kellett a “párjai” helyett abortuszra kísérni, októberben megtudtam, hogy januárban féltestvérem fog születni. Miután annyi ideig mondta nekem, hogy “minek születtél meg”. Annyira sem méltatott, hogy ezt elmondja. A vértestvérem említette meg egyszer “csak úgy mellékesen”. Szerintem a párizsis egy normális szülőtől is kevés alap lenne a felháborodásra...
2021. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
90%
De nyilván ez helyzet- és családfüggő, hogy kinél mi az ingerküszöb. Nálam egy ilyen tett eltörpülne anyámtól...
2021. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
73%
Akkor egyértelművé teszem mivel van gondom: itt már azért nárcisztikusnak van kikiáltva a szülő (ezen az oldalon) ha nem hagyja délig aludni a gyereket, és elvárja otthon ne csak a seggét vakarja a csemetéje meg a gép előtt üljön. Ugyanígy allergiás vagyok arra is ha pedofiloznak mikor egy negyvenes pasasnak húsz éves barátnője van-ugyanis mindkét esetben elbagatellizálják a VALÓS esetek súlyosságát. Pedig a valós esetek rendkívül súlyos dolgok, egy életre megnyomoríthatják az áldozatot. Éppen ezért nem kéne divat-hisztiből minden apró szarra ráhúzni ezeket a kifejezéseket.
2021. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!