Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nárcisztikus anya hogyan...

Nárcisztikus anya hogyan viselkedik? Verbális bántalmazó vagy lenézi a gyerekét? tudnátok példákat írni?

Figyelt kérdés

#nárcizmus #nárcisztikusanya
2021. jan. 2. 08:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
anyám pl. szuper intelligens, mar tudás, műveltség szempontból
2021. jan. 2. 12:41
 42/72 anonim ***** válasza:
37%

Akkor sem szabad ennyire feketén-fehéren sarkítani! Simán lehet, hogy a saját szakterületén kiváló szakember, de pont ebben a témakörben egy általános iskolás gyerek szintjén sincsen és amikor előjön valami kapcsán a téma, egy bunkó lesz belőle. Áhhh, mindegy, nem tépem tovább a számat...

Örülök neki, hogy az el nem mondott féltestvérem születése, vagy a kiidegelt kisbabás anyuka esete egy laktózmentes párizsi szintjén lehet. Csak így tovább...

2021. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:
utolsó ezt szerintem senki nem mondta, inkabb a párizsis lett leértékelve, hogy csak hiszti. most johet valaki azzal, hogy megerőszakolták, az akkor durvább lesz... Biztos mindenkinek megvan a maga sérelme és ha minden nap piszkálnqk,bantanak manipulalnak, akkor az is borzasztó.
2021. jan. 2. 18:24
 44/72 anonim ***** válasza:
54%
De könyörgöm, ez csak pár szelet nyavalyás párizsi, nem bántalmaztak.
2021. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:
azt írta volt más is. Ez csak egy a sok közül. Mondjuk nekem is van párizsis, meg olyan is, hogy minek vagy te ezen a világon egyáltalán te kis qrva? talán aki irta, nem mert durvabbat irni. En sem biztos hogy leírnám,mert van annyira megalázó h gondolni sem bírok rá
2021. jan. 2. 19:07
 46/72 anonim ***** válasza:
79%
44-es. Én írtam a 3,11,16,22,25 és 33-as hozzászólást, ha a "nyamvadt" párizsis hozzászólásom nem érte el az ingerküszöbödet, olvasd el a többit is, nem szeretnék csalódást okozni :)
2021. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:
:) a párizsis bántalmazó
2021. jan. 2. 19:21
 48/72 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, mennyi idős a #11-es válaszoló, de számomra amiatt furcsa ez a kirohanás egy párizsi miatt, mivel a legtöbb gyerek, akinek nárcisztikus valamelyik/mindkét szülője, amint betölti a 16-ot, elmegy diákmunkát vállalni, hogy amit nem adnak meg neki (élelem, ruházkodás, iskolai felszerelések), azt megteremtse magának. Így fel sem merül ilyen hiszti annál egy párizsi miatt, aki mondjuk a wc papírt leszámítja önellátó 16 éves korától kezdve és a szezonális ruházkodástól kezdve az iskolai befizetnivalókig mindenre magának kell összekuporgatnia minden fillért. Bocs, de ehhez képest, ha megeszik a párizsimat, leslattyogok a sarki ABC-be és veszek újat magamnak. Ez olyan minimum kellene hogy legyen egy ilyen szülőnél...
2021. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit mondjuk elgondolkodtató a kettőtök hozzáállása. Szarkasztikus stílusban próbáltok visszavágni annak, aki nem ért veletek egyet. Előadtok egy “apám megette a párizsimat” + “anyám zsemlét vett, mikor csak a salátát eszem meg” sztorit, mikor mi rávilágítottunk sokkal súlyosabb problémákra is. De nem, ti csak így:

“Nem, nem, nem! ÉN, ÉN, ÉN, A PÁRIZSI, ÉN...!”

A bizonyítottan nárcisztikus anyámat idézitek...

2021. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
visszaolvastam a párizsi és saját hozzaszolasaimat. kerlek olvassátok vissza azt a sok bántást, amit összeszedtünk, elszenvedtünk. A féltestvéres jott azzal, hogy a parizsi semmi, a tobbit el sem olvasta,pedig ha versenyt akartok csinalni, parizsi hozzászolasai durvabbak
2021. jan. 2. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!